Pa lph zoon van Piet en Gerda Stevens 27 september 1976 ZD In. Castenray, Roffert 6a TIJDVERDRIJVERS We gaan de zondagavonden een heel andere opzet geven en wel: 1e zondag van de maand: dus 3 oktober, wedstrijdavond met allerhande behendigheid- en gezelschapspelen. Hoofdleider Hay Dinghs, assistenten Jan Vollenberg, mevrMarks, mevr, Wismans (Horsterweg)mevr. Cox» Als er nog mensen zijn die mee willen helpen of een kijkje willen komen nemen, van harte welkom» 2e zondag van de maand: handvaardigheid. Leidsters: Nelly Janssen, Gerd Verstegen, Lies Classens. 3e zondag: groepspelen. Leidsters Cis Stiphout - Truus Tacken. ^e zondag: eigen ideeën. Leidsters zelf door de jeugd samenstellen. Vrijdag 22 oktober komt afd. J.U.M. uit Merselo op bezoek. 5 november houden we een dropping. Morgen, zaterdag 2 oktober, komen we waardeloos materiaal ophalen voor onze handvaardigheid-avond, waar we iets van proberen te maken voor de aankleding van ons clubhuis» We houden ons aanbevolen voor: knopen, kralen, w.c» rolletjes, luciferdoosjes, restjes garen, resten lapjes, klosjes, brei- haaknaalden - tijdschriften - stripboeken, posters, oude kussens, het geeft niet wat het is» We zoeken het wel uit waar het bruik baar voor isi hoeft niets aan de straat te zetten, we komen wel aan de deur. In november wordt in Venray begonnen met. een cursus leiding-geven en handvaardigheid ten behoeve van jeugdverenigingen. Wij dachten dat dit iets zou Zijn voor de leiding op de spel- en ontspanningsavonden» Van Gemeente uit wordt dit gesubsidieerd. Het worden 20 lessen op dinsdagavond. Belangstellen kunnen zich opgeven bij het bestuur. We hadden graag reacties op de filmavond zaterdag en op de spelavond, zoals die afgelopen zondag werd gehouden. Willen jullie nog eers een filmavond en welk soort film en hoe vonden jullie de spelavond? Hebben jullie zelf ook spellen die jullie wel geschikt achten voor samen te doen. Schrijf ze op en doe ze in de ideeenbus of organiseer ze op de ke zondag van de maand, waar jullie eigen ideeën gebracht kunnen worden. Hadden jullie het een of ander liever anders, stop de wensen maar in de ideeenbus. Maandag k oktober 5e les danscursus 19=00 uur. K.J.B. Dinsdag 5 oktober clubavond voor "De Muppie's" 19=30 tot 21.30 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 4