h.b.s. de Batavieren Zaterdag 25 sept, wedstrijd BATAVIEREN Tegelen W. Brouwers G. Weijs Ant. Kuypers lil. Kuypers Go Cremers Mo Smulders Martha Cremers G. Kunen H. Kleeven A. Drabbels J. Peeters P. Weys H. Cremers P. Emonts Jos Weys Maria Cremers P. Poels Henny Cremers Po Reijnders J. Arts 3. Emonts Go y. Kuyck Deze schutters schieten om 7 uur Deze schutters schieten om k.J>0 uür Schutters hier volgt nogmaals het voorlopig wedstrijd-programma. 25 septo Bat. - T.egelen 2 okt. Horst 10 jarig bestaan. 16 okt. Houtswelvaren Mierlo-Hout - Bat. 30 okt. Overloon 25 jaar bestaan 6 nov. 1e 50 pijlen Clubkampioenschappen 20 nov. 2e 50 pijlen Clubkampioenschappen 15 jan. 77 3at. Liessel 16 apr. 77 Bat.- Koningslust. Bij de wedstrijd Houtswelvaren - Batavieren op 16 okt. is het de bedoeling dat de dames ook meegaan, maar ook de andere leden met de dames van de vereniging (niet schutters) kunnen megaan. We maken er daar in Mierlo- Hout een gezellige abond van met de schutters en dames van Houtswelvaren. Verdere gegevens volgen nog. L.R.V. DE EENDRACHT Veteranen-concours Dit jaar wordt het veteranenconcours gehouden te Venray en wel op zondag 2^ oktober. Aan dit concours kunnen deelnemen zij die ouder zijn dan 35 ja&r en minstens twee jaar niet meer aktief aan de wedstrijden hebben deelgenomen. Men kan inschrijven voor dressuur viertallen (blz. 80) ind. dressuur (blz. 19) en voor springen (B parcours). Opgave hiervoor graag voor 28 sept, bij cfe secr. Voor een bezoek aan de N.C.R.V. springtrofee kan men zich nog opgeven tot 1 oktober a.s. "DE PES" Onder dit hoofdstuk volgt in de komende weken de beloofde informatie over het Castenrays Broek: "De Pès". Via Staatsbosbeheer (dhr. Janssen) is een artikel van P. v.d. Munckhof uit Horst opgespoord wat veel gegevens over Het 3roek bevat. Deze brochure is getiteld:"De ondergang van een Limburgs Natuurreservaat, De Castenrayse Vennen. (Met zijn allen hopen we dat hierop een vervolg boekwerk komt, getiteld: Redding en opbouw van een NatuurreservaatDe Castenrayse Vennen. Ongewijzigd vindt u elke week een bladzijde uit deze brochure. Red.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 4