V TIJDVERDRIJVERS We gaan de spelavonden proberen aantrekkelijker te maken met gezelschap- spelen,. Hoe en wat zien jullie a.s. zaterdagavond wel» A.s. zondagavond gaan we in op een idee uit de ideeënbus» Dit was een vraag of we met de tijdverdrijvers naar de kermis in Horst gingen. Welnu, we vertrekken per fiets vanaf het Gemeenschapshuis om 18.30 uur en we zijn tegen 21.00 uur weer terug. We willen graag antwoord geven op de verschillende ideeën van jullie. Dit doen we op het prikbord, nis jullie de suggesties ondertekenen met een schuilnaam, weet ieder voor zich welk antwoord voor hem of haar bedoeld is. Heeft iemand jeugd-tijdschriften of stripboeken, die niet meer worden gelezen, dan houden wij ons aanbevolen en halen ze bij u op. IJ doet de jeugd er een groot plezier mee. A.s. maandag 3e les danscursus. Aanvang 19«00 uur. Aan de beurt als leiding: a.s. zaterdag de heer of mevrouw Philipsen- Arts. J B0UWSH0P ARTS - - Hoogriebroekseweg 7, Oirlo Hout - Isolatie- en Plaatmaterialen - Lijstwerk - Schrootjes Gereedschap - Kanteldeuren - Cement - Stenen enz. Alle gaasprodukten 15 tot 20% korting Zaterdag om 15.00.uur gesloten BETALING KONTANT. Bel OA787 - 207 L.R .V. DE EENDRACHT - - - Op het ponyconcours in Maasbree wist Willy Friezen bij de ponyspelen de achtste prijs te behalen. Nog proficiat, Wiel. De grote ruiters hebben verleden zondag het laatste concours van dit seizoen bezocht in Sambeek. Bij de dressuur achttallen behaalden zij de tweede prijs en hebben hierdoor de Limburgse kampioen 1976 verslagen. Proficiat met dit succes. Verder wist J. Philipsen de derde plaats bij dressuur te behalen en de negende bij het springen. N.C.R.V. Springtrofee Wanneer er voldoende belangstelling voor is, willen we op 10 november a.s. een bezoek brengen aan de Rijnhal in Arnhem, waar dan een opname is van N.C.R.V. Springtrofee, welbekend van de t.v.-uitzendingen De entreeprijs is hiervoor 5»~ per persoon per-avond. De mogelijk heid om met een extra bus te gaan wordt na de opgave hiervoor bekeken. Opgave graag voor 1 oktpber a.s. bij de secr. G. Classens. J 'S 1 e

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2