Vervolg K.J.B. Muppies: donderdag 25 sept. van 7=30 - 9=30 uur Poetsen Marian Baltussen en Marga Wismans Degenen die nog contributie moeten betalen, denk eraan!i L.R.V. DE EENDRACHT Zondag werd in Maasbree het laatste ponyconcours van dit seizoen gehouden waaraan onze ponyruiters hebben deelgenomen. De volgende prijzen werden er behaald Dressuur viertallen? eerste prijs Dressuur achttallen: vierde prijs Individuele dressuur (diverse ringen) Wim Tacken derde prijs Frank Stiphout vijfde prijs Jac Wismans vijfde prijs Springen B Henk Strijbos eerste prijs Algemene vergadering Deze zal worden gehouden op maandag 13 sept. om half 9 in het clubhuis café "'t Jagershuis". Op deze vergadering worden speciaal alle ruiters en de ouders van de ponyruiters verwacht, in verband met de rijlessen in de manege. Verder zal het winterprogramma worden besproken. Receptie, wegens het behaalde kampioenschap. Ponyclub Baexem (kampioen achttallen klasse licht), zaterdag 11 sept. van 20.00 - 21.00 uur (gemeenschapshuis) Ruiterclub Venray (kampioen viertal klasse licht). Zaterdag 11 sept. van 19=30 - 21.00 uur (rest. Vlakwater). GEVRAAGD ENKELE PLUKKERS (PLUKSTSRS) Classens, tel. 590 Castenray. TIJDVERDRIJVERS A.s. zaterdagavond beginnen we de spelavond met kienen. Er zijn leuke prijsjes te winnen. Deze avond is bedoeld voor al onze leden. Tevens worden er plannen bekend gemaakt voor het komende winter-seizoen. Maandagavond is de 2e les van de danscursus. Aanvang 19.00 uur. Mej. Gert Verstegen is aan het bestuur toegevoegd met de bedoeling dat zij een gedeelte van de administratie gaat verzorgen. Wij wensen Gert een plezierige tijd toe bij de tijdverdrijvers Vanuit het K.J.C. in Venray hebben we een stagière gekregen. Het is mej. Lucie Arts uit Meerlo, die gedurende een jaar onze vereniging met ideeen en suggesties wil komen helpen. We hopen op een prettige samenwerking. De ideeënbus werkt goed. We hebben al verschillende goed bruikbare ideeen. Hartelijk dank en ga zo door. Aan de beurt van leiding geven a.s. zondagavond van 18.30 - 21.00 uur mevr. Classens-Gielen en mevr. Janssen-Tijssen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 6