LRVDE EENDRACHT Zaterdag 21 augustus zullen wij weer 'n rondgang houden om oud ijzer en lompen op te halen» Wij hopen op voldoende medewerkers, zodat ieder zijn eigen buurt of route kan doen, zodat we weer op tijd klaar zullen zijn» Basiscursus Landelijke Rijvelenigingen Deze cursus wordt gegeven voor diegenen die in de afdelingen helpen met het oefenen van ruiters en amazones en zal bestaan uit 10 lessen, verdeeld in theoretische en praktische lesavonden. De lesgever is de T.<.. van de kring. Het cursusgeld bedraagt 50,- per cursist» Basiscursus ponyclubs Deze heeft ongeveer dezelfde inhoud als voor Land. Rijver, (de grond beginselen van de ruitersport). Wel zal hierbij extra aandacht gegeven worden aan de begeleiding van het kind en het spel-elementDiegenen die deze cursus willen volgen moeten op 1 april 1977 de 18-jarige leeftijd bereikt hebben» Ruiterkalender Door de Landelijke Ruiterunie zal er in september een kalender voor 1977 worden uitgegeven, die zal bestaan uit 12 fraaie kleurenplaten over de ruitersprrt. De kosten van deze kalender zijn 5,- en kan besteld worden bij de afdelings-secretaris RODE PRUIMEN P. Peeters Klein Oirlo 20, tel. 387 1 V/at de bejaardenwoningen aangaat heeft u alles kunnen lezen in het Dagblad van Noord-Limburg van dinsdag 17 augustus. GESL.;«GD In de Stadsschouwburg Sittard j.l. dinsdag voor het examen fotomodel/mannequin mevr» Dinghs-Hermkens Horsterweg 63 Beste allemaal Het is alweer een tijdje geleden, dat jullie iets van me gehoord hebben. Daarom wil ik een verslag doen over de kerk in Mozambique na de onaf hankelijkheid. In een brief van de bisschoppen van Mozambique schrijven zij dat de kerk mee heeft geholpen de mensen te brengen tot onafhanke lijkheid» Bovendien zal de Kerk mee moeten helpen aan de opbouw van het land. Intussen trekken hier duizende Portugezen weg naar Portugal. Het is wel een tragedie als je weet dat ze hier alles achterlaten wat ze in al die jaren hebben opgebouwd. Zij mogen alleen wat meubelen en gebruiksgoederen meenemen. Sinds januari dit jaar zit ik niet meer op onze missiepost, omdat bijna onze gehele missie is genationaliseerd. Daarom zit ik nu in onze Parochie in Mapulo. Beste mensen mijn hartelijke groeten aan u allen, bid een beetje voor de kerk in Mozambique. Br. Philipsen. Te Koop B E Ji .AR DEN WONIN GEN

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 6