S.V. CaSTENI'AY Uitslagen zondag 15 aug. Castenray 1 Castenray 2 Castenray 5 Brughusia 1 0 'ïnerselo 2 2 Castenray 4 6 2 3 o Programma zaterdag 21 aug. Castenray 4- - Wittenhorst 7 (oude terrein) 18 30 uur Programma zondag 22 aug. Castenray 3 - Holthees 3 Castenray 1 - Hegelsom 2 Castenray 2 - Hegelsom 3 Programma donderdag 26 auj Castenray 1 - Venray n1 Castenray 2 - Venray A2 (oude terrein) ("De Wieën) ("De Wieën) ("De Wieen") ("De Wieën") 12=00 uur l'f 30 uur 14=30 uur 18.00 uur 18.00 uur 3e elftal 1e elftal elftal elftal 4e 2e Jaarvergadering De vorige week gehouden algemene ledenvergadering brachtondanks soms felle debatten, toch weinig opzienbarend nieuws. Na de openingsrede van de voorzitter werden de notulen van de vorige vergadering voor gelezen en goedgekeurd. Ook de verschillende jaarverslagen behoefden geen commentaar. Verheugend was wel te vernemen, dat onze vereniging in financieel opzicht kerngezond te noemen is. Uit het financieel ver slag bleek duidelijk dat dit buiten de contributiegelden vooral te danken is aan een zeer geslaagde donateursaktie en aan de opbrengsten in het patronaat. Met name de dansavonden met de kermis leverden een nie£ te versmaden sommetje op. Ook nu weer werd een dringend beroep gedaan op alle actieve seniorenleden om met de komende kermisdagen te helpen met oberen. In principe werd uitgegaan van loting per elftal. Dit had de volgende resultaten tot gevolg: zaterdagavond zondagavond maandag (matinee) maandagavond Daarnaast werd iedereen nog eens persoonlijk gevraagd, wanneer hij wel of niet kan oberen. Een definitief rooster met alle namen hangt in middels ter inzage bij H. van Rhee. afmelden kan nog slechts gebeuren onder zeer geldige reden bij Hay Weys. Uitgaande van het financieel overzicht 1975/76 werd ook nu weer een sluitende begroting verkregen voor het komende seizoen. De 3 aftredende bestuursleden werden bij acclamatie herkozen, zodat in de bestuursformatie geen wijziging kwam. De nieuwe trainer, de heer Michel Fokkens uit Venray, hoopte op een optimale medewerking van alle spelers. De elftalcommissie zal voortaan bestaan uit Herman Dinghs, Jan Ver- steegen en Teng Vollenberg, echter met dien verstande, dat de samen stelling van het 1e elftal geheel en al onder de verantwoordelijkheid van de trainer valt Gepoold (blinde pool) kan er dit seizoen ook weer worden gedaan. De organisatie ligt beurtelings in handen van de verschillende elf tallen, te beginnen bij het eerste elftal (half aug. sept.) het 2e elftal (okt.) enz. De eerste pool van dit seizoen werd gewonnen door mevr. Marks.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 4