3— Vervolg_S.V._CASTENRAY_ Vrijdag 13 aug. (vandaag): Algemene ledenvergadering bij van Rhee. Aanvang 20.00 uur. Op de agenda staan buiten de gebruikelijke jaarverslagen o.a. be stuursverkiezing en oberen met de kermis. Het name dit laatste punt heeft reeds de nodige gespreksstof geleverd i.v.m. een eventueel voorstel tot contributieverhoging. Deze verhoging zou dan terugverdiend kunnen worden door één avond per jaar (kermis of carnaval) te oberen. Over het hoe en wat zullen we het echter eens moeten proberen te worden. Kom daarom dus allemaal naar deze vergadering en laat daar je stem horen Dan kunnen ook (hopelijk juiste) beslissingen worden genomen. Afmelden Het afmelden voor wedstrijden dient zo vroeg mogelijk doch uiterlijk vóór 19.00 uur daags voor de wedstrijd te geschieden. Bij een vrij ernstige blessure liefst voor dinsdagavond zodat bij het elftallen- samensteTïëri hiermee rekening gehouden kan worden. Afmelden: 1e elftal bij Jan Strijbos tel. 677 2e elftal bij Hay Reijnders tel. 567 3e elftal bij Jan Strijbos tel. 677 Ae elftal bij Jac Jacobs tel. 627 JEUGDVOETBAL S.V. CASTENRAY 1 - 1 Uitslagen 7 aug.^_ Castenray A1 - Meerlo A1 Meerlo E1 - Castenray Ë1 3-0 Programma ik aug.: Castenray A1 - Leunen A2 aanvang 1A.3O uur (oude terrein) Leunen C - Castenray C1 vertrek 13-00 uur (terrein "De Wieën) Leunen D2 - Castenray D1 vertrek 10.30 uur (terrein "De Wieën) Castenray E1 Leunen E2 aanvang 10.00 uur (oude terrein) B_0_U_W_S_H_0_P___A_R_T_S Hoogriebroekseweg 7» Oirlo. Hout- Isolatie- en Plaatmaterialen - Lijstwerk - Schrootjes Gereedschap - Kanteldeuren - Cement - Stenen - enz. nlle gaasprodukten 15 tot 20% korting BETALING KONTANT BEL OA787 - 207 Zaterdag om 15.00 uur gesloten. TIJDVERDRIJVERS Vanwege de werkzaamheden in het Gemeenschapshuis zijn er a.s. zater dag en zondag nog geen spelavonden. We gaan a.s. zondag 15 aug. wel naar het Oorlogsmuseum in Overloon. We gaan op de fiets en vertrekken om 12.30 uur bij het Gemeenschaps huis. Zorg voor een goede fiets. iDe oud-papier actie is zeer goed geslaagd. Allen die hieraan Rebben meegewerkt hartelijk dank. Verder wensen wij al onze leden veel succes in het nieuwe schooljaar.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 3