f_7| |y1 GROENE KRUIS VENRAY Van 23 augustus tot en met 13 december 1976 zal er wederom een af- slankcursus worden gehouden. Aantal lessen 16. De kosten bedragen voor kruisleden f 53)-i voor niet-leden 75- Beiden inclusief het boekje "Samen afslanken". De deelneemsters c.q. deelnemers dienen in het hezit te zijn van een briefje van hun huisarts Opgave liefst zo spoedig mogelijk voor 1 augustus bij het Groene Kruis Venray, Bergweg 4. telefoon OA78O-I269 In de maanden september, oktober van dit jaar zal er een kleuter cursus worden gehouden. Aantal lessen 5 a 6.. Opgave zo .spoedig mogelijk aan bovenstaand adres. B=0=U_W=S_H_0_PA_R_T_S Hoogriebroekseweg 7, Oirlo. Hout - Isolatie- en Plaatmaterialen - Lijstwerk - Schrootjes Gereedschap - Kanteldeuren - Cement - Stenen enz. Alle gaasprodukteri 15 tot 20% korting* BETALING KONÏANT BEL 0^787 - .207 Zaterdag om 15.00 uur gesloten. RUITERKAMP 1976 Zoals reeds eerder bekend is gemaakt, gaan de ruiters dit weekend weer op ruiterkamp bij de fam. Beunen in Overloon. Het vertrek is vastge steld op vrijdagmiddag om 13.00 uur bij W. Geerets. 's Avonds is er een grote voetbalwedstrijd om in de stemming Van het kamp te komen. Hierbij mogen geen voetbalschoenen gedragen worden, maar gewoon zachte schoenen. Zaterdag zijn de kampwedstrijden, die om 13.00 uur beginnen. De ouderavond is ook op zaterdag-avond en wordt ok 20.00 uur begonnen met een (I. Mis'. Hierbij worden alle ouders ver wacht. Daarna wordt de uitslag van de wedstrijden bekend gemaakt. V/ie zal dit jaar als winnaar van het ruiterkamp worden uitgeroepen. Zondagmorgen is er nog een wedstrijd. Daarna is het weer inpakken om na de middag weer naar huis te gaan. Wij hopen op goed weer en dat iedereen, meewerkt om dit ruiterkamp weer goed te doen Vërlopèh'.' Groen dames-vest met korte mouw blijven hangen, bij H. 'van Rhee. H.B.S. DE BATAVIEREN Zaterdag 31 juli nat. veteranen kampioenschappen te Drunen met deel name van GKunen- Zondag 1 aug. persoonlijke nat. kampioenschappen 1 t/m 5 klasse te Someren met deelname van.,G...veh. KuyCkin;.,:.de.:-5e klasse. Zaterdag 31 juli en zaterdag 7 aug. nat. jeugdkampioenschappen te Venray. Zaterdag 21 en zondag 22 augustus distriktkorps kampioenschappén.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2