TIJDVERDRIJVERS A.So zondag 27 juni is er een speurtocht. Bijeenkomst 13-30 uur in het Gemeenschapshuis, halverwege rustpauze met een verfrissing. Na afloop is er voor de deelnemers een broodje met. knak. We rekenen op een flinke deelname. 6 Juli vertrekken we naar Gemert. Start 9 uur v.m. bij het Gemeen schapshuis. Meenemen voor onderweg: brood en wat drinken, ook zwemspullen. Verder zorgen voor slaapzak, luchtbed, toiletartikelen. Dit kan 's maandags gebracht worden naar J. Tacken, Lollebeekweg. We zorgen dat het dinsdagavond in Gemert is. We komen woensdag 7 juli weer tegen de avond thuis. Zorg allemaal voor een goede fiets. ..Is het weer meewerkt zal het wel lukken. Onkosten 7,50. Liefst voor die datum voldoen. Het kan op een spelavond. Het kan zondag middag voor de speurtocht. Sportdag. Deze is op 11 juli om 13.00 uur op het oude voetbalveld. Er zijn allerhande behandigheids- en gelukspelen opgezet o.a. met fiets- en balspelen. Voor de goede organisatie en het puntentellen vragen wij enkele mensen om die dag mee te helpen. We rekenen op een grote deelname. A.s. zondagavond is er geen spelavond. Zaterdag 17 juli is er discobal met medewerking van de discogroep "Flash". We hopen dat het weer een gezellige drukke boel wordt. Zaterdag 7 aug. wordt het oud papier opgehaald. 15 aug. Fietstocht naar oorlogsmuseum Overloon. De Tijdverdrijvers wensen de redactie en bezorgers een fijne vakantie toe BEJAARDENVERENIGING Op woensdag 30 juni om 9-00 uur v.m. beginnen we met het in orde brengen van het kerkhof en bij de kerk. Wij verwachten dat allen, die dit soort werk nog kunnen doen, x^illen meehelpen, dan zijn we om 12.00 uur wel klaar. Voor de re.is naar de ardennen hebben zich k2 personen aangemeld. Willen deze er voor zorgen dat ze op woensdag 7 juli om half negen hier bij de kerk aanwezig zijn. Dan staat de bus klaar om aan deze dagtocht te beginnen Door de Stichting Open Bejaardenwerk Venray wordt rond half augus tus weer een bootreis op de Maas georganiseerd (van Born tot Luik Belgie). De kosten hiervan zullen ongeveer bedragen 20 - 25 gulden per persoon» Deze reis gaat alleen door als er minstens 100 personen aan deelnemen. Nadere gegevens worden later nog verstrekt. De hier voor interesse heeft kan zich opgeven voor vrijdag 2 juli bij een van de bestuursleden. Bestuur Te koop bij M. Kuypers NIEUWE AARDAPPELEN (eind volgende week)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 8