MEDEDELINGEN KLEUTER- EN BASISSCHOOL Dit feest, de schoolreis en dan..000= vakantie Ouders en kinderen, de leerkrachten van beide scholen, wensen jullie een fijne vakantie toe. Voor klas 6 in het bijzonder ook veel sukses na de vakantie op de vervolgscholen. Dank ook om de fijne manier van afscheidneraen. Het volgende schooljaar begint weer op 9 augustus» Volledigheids halve hebt u nu reeds de rooster van vrije dagen en vakantie van schooljaar 1976-77 Begin school 9 augustus Kermis 30 - 31 aug. 76 Herfstvakantie 18 t/m 22 okt StNicolaas 6 dec» Kerstvakantie Zb dec» 76 t/m 5 jan» 77 Carnaval 21 - 22 - 23 febr. 77 Pasen 11 t/m 20 april Hemelvaart 19-20 mei Pinksteren 30 mei Somervakantie 29 juni t/m 10 aug.77 Kermis 29 - 30 aug. 77 Schoolreis een dag in juni Nogmaals ouders, kinderen (en onszelf) prettige vakantie Leerkrachten REDAKTIONEEL Allereerst wensen wij het Kerkelijk Zangkoor van harte proficiat met hun 60 jarig bestaan» Natuurlijk ook Handri Kuypers, die voor dat koor vele uurtjes in touw is geweest!!! We wensen U allen een fijne, dankbare dag toe» Vorige week en nu werd uw Schans bezorgd door de nieuwe ploeg» De 5e klassers nemen de taak nu al over van de scheidende 6e klassers. De redactie, en we geloven dat we spreken namens heel Castenray, dankt de kinderen van klas 6 voor de goede bezorging van de Schans. Een heel jaar, elke vrijdagen dit zonder klachten, bedankt. We hopen dat de nieuwe ploeg precies zo handelt. Zomerstop» Tja, dit is de laatste (voor een poos). De volgende Schans verschijnt weer 30 juliInzenden woensdag 28 juli. Onder dankzegging voor iedereen die met De Schans te maken heeft gehad, rusten we uit zonder de wekelijkse verplichting. yt Redactie V.O.F. SaWeCo v.d. L.L.T.B. In verband met afsluiting boekjaar en inventariseren zullen op VRIJDAGMIDDAG 2 JULI A.S. alle magazijnen gesloten zijn. Wij verzoeken onze afnemers met het bestellen en afhalen van produkten hiermede rekening te willen houden. Dus VRIJDuGMIDDaG 2 JULI alle magazijnen gesloten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 4