Vervolg jubileum zangkoor Dit alles is nu zestig jaren geleden en dit is een bijzondere reden tot herdenking. Castenray is dankbaar voor het initiatief, dat in 1916 werd genomen. Hen is iedereen erkentelijk, die zich in de loop van al die jaren hebben ingezet en nog inzetten voor het verzorgen van de zang in de kerk. Dit diamanten feest zal gevierd worden op zondag k juli a.s. Om 10.00 uur zal een plechtige Hoogmis worden opgedragen door onze Bisschop Mgr. J. Gijsen. Deze dienst wordt opgedragen voor de levende en overleden koorzangers. Het jubilerende zangkoor, versterkt door het Dameskoor, zal de zang verzorgen. Na de Hoogmis wordt door het Kerkbestuur en de Dorpsraad ©en receptie georganiseerd in het gemeenschapshuis. Er is dan gelegenheid om het 13 leden tellende zangkoor geluk te wensen. Zeker zal ook bijzondere aandacht geschonken worden aan Handrie Kuypers, die tevens diamanten jubilaris is. hls dirigent en organist heeft hij jarenlang zijn beste krachten aan het koor gegeven. Gezondheid dwong hem in" .1975 de-diri geerstok over te dragen aan zijn broer Tinus, maar elke zondag blijft Handrie nog present als organist. Dit diamanten feest van het zangkoor en van Handrie Kuypers zal zeker veel belangstelling trekken. Kerkkoor en diamanten jubilaris, nog vele jaren toegewenst. L.R.V. "DE KENDR/.CHT" Op het ponyconcours te Well behaalde het achttal en het viertal van onze vereniging allebei de derde prijs. Goed zo, ruiter, doe je best want we zijn benieuwd wie de volgende keer het sterkste is. Verder wist Jac Wismans de derde prijs te beha]en met ind. dressuur en Theo Seykens de vierde. Bij het springen cat. D was de eerste prijs voor Ben Wismans. De komende maand zijn nog de volgende concoursen: ponyconcours grote paarden '4 juli Haelen 27 juni Venray 18 juli Melderslo 11 juli Sevenum 25 juli Ottcrsum 18 juli Langeboom 30 - 31 juli en 1 augustus ruiterkamp. Zoals ondertussen wel bekend zal zijn, wordt dat dit jaar voor de vie'rde keer gehouden bij de Fam. Beunen in Overloon. Dat wij daar een 'goed kampadres hebben, is zekér, want anders hadden wij wel ergens anders naar uitgekeken. Wij gaan er echter weer graag terug, om daar weer ons ruiterkamp te kunnen houden. Heeft er iemand een suggestie aangaande de organisatie of de wedstrijden van het ruiterkamp????? Laat het dan aan het bestuur weteniiS Mogelijk kan dat dan het welslagen van dit kamp nog bevorderen. Het een inzet en medewerking zoals we dat voorgaande jaren gedaan hebben, ben ik echt niet bang dat het ruiterkamp 1976 geen succes zal worden. Een paar prettige en zonnige dagen worden u nu al toegewenst. Gevraagd: AARDBEIENPLUKKERS - PLUKSTERS J. Keijzers, Kreuzelweg 27 Horst

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2