böz IA.R1C- ERENKOOR J ljestöi-n i"~) Zoals U reeds bekend is gemaakt zal het Herenkoor dan in de bloemetjes gezet worden! k juli is die dag, waarop ook de heer Kuypers 60 jaar lid is. In die tijd hebben de zangers vele uren in en voor de kerk, en dus ook voor onze gemeenschap gewerkt. Nu kunnen wij inwoners onze dankbaarheid en waardering tot uitdrukking brengen. Juist taken, die belangeloos- inzet voor de gemeenschap vragen, kunnen slechts volgehouden worden als die gemeenschap hiervoor waardering en stimulerende dankbaarheid toont. Dit hoeft niet elke dag, maar zo nu en dan doet iedereen goed! Daarom zal er door ons een rondgang gehouden worden, voor het koor en in bijzonder oor H. Kuypers. Hopende op Uw aller medewerking. Dorpsraad en Kerkbestuur. TIJDVERDRIJVERS Maandag 7 juni 2e Pinksterdag, is er discobal in het gemeenschapshuis. We hopen dat we er met zijn allen weer een gezellige avond van kunnen maken. Voor het muzikale gedeelte zorgt Paranoid. In verband met het discobal worden er zaterdag en -zondagavond geen spelavonden gehouden. Wel willen we als het weer redelijk is, a.s. zondagmiddag met diegenen die interesse hebben, een fietstocht maken. We komen bij het gemeenschapshuis bij elkaar om 1.30 uur. Als er nog enkele mensen zijn die als leider of leidster mee willen fietsen, van harte welkom. Het K.J.B. bestuur heeft de tijdverdrijvers uitgenodigd om op 6 juli hun te komen opzoeken in Gemertwaar ze met meisjes van de club in een blokhut op kamp zijn. Ze zijn van plan om een gezellige avond te orga niseren, voor slaapgelegenheid is gezorgd. We komen 7 juli weer terug op de fiets. Wil diegene van de tijdverdrijvers die mee willen gaan zich zo spoedig mogelijk opgeven bij Geerets KI. Oirlo, tel, 51^ °f bij Tacken tel. 2^9° De L.V.B. heeft gevraagd of de tijdverdrijvers de vervolgdans-cursus wil organiseren. We hebben aan het enthousiasme maandag op de eindles gemerkt dat hiervoor veel belangstelling is. Wil diegene die de vervolg cursus willen volgen, die in september begint, zich zo spoedig mogelijk opgeven zeker voor 13 juni bij Margriet Janssen, tel. 520. We willen in juni nog een speurtocht organiseren en in de vakantiemaand juli een sportdag. P.S. Als er moeders zijn die mee willen fietsen als leidster naar Gemert met de tijdverdrijvers gaarne opgeven bij het bestuur. OUWSHOP ARTS Hoogriebroekseweg 7, Oirlo Hout - Isolatie- en Plaatmaterialen - Lijstwerk - Schrootjes Gereedschap - Kanteldeuren - Cement - Stenen enz. Alle gaasprodukten 15 tot 20% korting. Zaterdag om 3 uur gesloten. BETALING KONTANT BEL Oi+787 - 207 L

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 4