r WERKGROEP HOMOFILIE VENR/.Y De werkgroep Homofilie te Venray werd in juni 1975 opgericht in samen werking met de Algemene Hulpdienst en M.A.S.J. De werkgroep telt ongeveer 20 leden, die iedere veertien dagen bij elkaar komen op een huiskamerbijeenkomst Hier komen zowel persoonlijke problemen naar voren, als problemen in.b.t. de samenleving» Door middel van deze. bijeenkomsten en door de kontakten met Gemeente en div. instellingen te Venray proberen we de homofielen in de Venrayse gemeenschap te bereiken en tegelijkertijd de Venrayse samenleving ver trouwd te maken met het begrip homofilie» Door het geven van voorlichting en het houden van integratie-avonden proberen we begrip te kweken voor de situatie waarin velen van ons moeten verkeren» We doelen hierbij op diskriminatie in woon- en werkmilieu, op de vele gehuwde homofielen (in Nederland schat men het aantal op 100»000)op hen die niet voor hen geaardheid uit durven komen enz. Voor verdere inlichtingen kan men zich wenden tot de Werkgroep» Ons adres is: Postbus 121, Kruisstraat 8 Venray (tel» OH78O - 5197) RED..KTI0NKEL Zomerstop» Willen alle inzenders van kopij voor "De Schans" er rekening mee houden, dat 25 juni de laatste Schans voor de vakantie verschijnt» Woensdag 23 juni inzenden» De Schans verschijnt weer 30 juli. Woensdag 28 juli inzenden» het Koningschieten weer plaats» Aangezien de resul taten van de laatste tijd zeer goed zijn is er een spannende wedstrijd te verwachten» Indeling van de wedstrijd is als volgt: 25 uur Loting 3»00 uur Aanvang 1e 25 pijlen 5.^5 uur Aanvang 2e 25 pijlen 8.15 uur Finale 6 hoogste 12 pijlen 9 uur prijsuitreiking» De dames worden ook weer verwacht zoals andere jaren. Koningspool 1976 De poolformulieren zijn deze week bij De Schans gevoegd. Als u mee wilt polen kunt u deze formulieren inleveren bij een der leden of in het doelhuis, tot aanvang wedstrijd» U kunt er niet alleen een prijs mee winnen maar u steunt ook nog de vereniging waar wij u bij voorbaat dankbaar voor zijn. En aangezien dat er altijd zeer veel belangstelling voor deze wedstrijd fs geweest, verwachten wij dat het dit jaar ook weer zo is» Uitslag 3e bondswedstrijd: -Batavieren 1 132k punten. Met als hoogste schutter bij de Batavieren 2 1229 punten. Batavieren V/» Brouwers en G. Weijs Batavieren 3 1090 punten» met 231 punten. Batavieren k 806 punten» Houdt er dus rekening mee! .B.S. DE BATAVIEREN Zaterdag 12 juni en zondag 13 juni persoonlijke klasse-kampioenschappen te Oirlo

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 3