t -_2__ DAMESKOOR S1 |v TP" Zondag hoogmis zingen. Maandag geen repetitie BEJ;...RDENVSRENIGING Op woensdag 7 juli zal de bejaardenvereniging een dagtocht maken naar de Ardennen in België, Vertrek uit Castenray om 8.30 uur, via Maastricht naar Margraten waar koffiepauze wordt gehouden tegen 9-30 uur. Dan over de grens naar Remouchamps; aankomst 11.30 uur waar tegen die tijd de koffietafel klaar staat. Ma de lunch kan men een bezoek brengen aan de grotten of een wandeling maken of iete gebruiken op een van de vele ge zellige terrasjes. Vertrek om 1.30 door het zeer mooie dal van de Amblève naar het plaatsje Coo, bekend om zijn waterval, skelter- en kabelbaan. Ook hier zijn vele terrasjes vanwaar men dit alles kan over zien. Hierna krijgen we weer een mooi gedeelte van de Ardennen te zien, met een korte onderbreking bij Barrage de la Gileppe naar de stuwdam in Eupen, we zijn hier tegen '-+.30 uur. Na een korte pauze weer terug naar Nederland. In Gulpen boven op de Gulpenerberg staat dan in het restau rant het diner klaar teger. 6 uur. Hierna weer terug naar België in- Elen bij Maaseik naar de in Oostenrijkse stijl gebouwde dancing "De Alphorn". Hierna de terugreis en we zullen dan om 10 uur weer in Castenray zijn. De kosten zijn, wanneer de bus ongeveer bezet is, voor koffietafel, diner en bus 35i~» Diegenen die deze reis willen mee maken worden verzocht zich op te geven voor vrijdag 11 juni. - Omdat we niet verwachten dat deze plaatsen allen door bejaarden bezet worden, bieden we ook hen die geen 65 zijn aan-de-reis-mee-te maken»■- Natuurlijk ook even opgeven bij een van de bestuursleden. Op de laatstgehouden bestuursvergadering werd naar voren gebracht of het niet mogelijk zou zijn om in de zooermaanden samen met een groep fietstochten te maken in de omgeving, alleen bij mooi weer natuurlijk. Diegenen die"zich hiervoor 'interesseert kan zich melden bij een van de bestuursleden; dan kan dit verder uitgewerkt worden; 'hoe, wat en wanneer? "Het béstuur. Door omstandigheden kan in de komende weken niét bezorgd worden. Zaterdags wordt wel normaal brood bezorgd, winkelwaren alleen op bestelling. Bestellingen gaarne opgeven Vrijdags voor 15.00 uur. Hopenlijk hebt U begrip voor de situatie. H. -van Rhee WAARSCHUWING Ouders let op uw kinderen!!!!! Aan de Wusterweg (bij Jacobs Horsterweg)- is een groot mestbassin. Hierin staat de blubber 5 ra diep!! Herhaaldelijk zijn hier spelende kinderen gezien. Dit is levensgevaarlijk!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2