K.J.3. A.s. zondag 30 mei wordt in Leunen de jaarlijkse sportdag gehouden, waar wij met zijn alle naar toe gaan. Willen de meisjes kwart over 9 aan de kerk zijn. Neem een tas mee met boterhammen en drinken. Vergeet niet de goede sportieve zin en inleggeld 1,50 Vierdaagse 10-11 - 12 en 13 juni wordt in Venray de vierdaagse gehouden. We zijn weer hard aan het oefenen om er ook dit jaar weer iets van te maken. Inschrijfgeld hiervoor is 3i-° We krijgen dan iedere dag 1 consumptie gratis tijdens de pauze. Verder wordt nog bekend gemaakt. Ouderavond Donderdag 3 juni willen we een ouderavond houden voor de ouders van onze leden. Wij hopen op een goede opkomst voor het belang van onze club. Aanvang 20.30 uur in café van Rhee. U bent van harte welkom. De leidsters. h.b.s. de Batavieren Vrijdag 28 mei en zaterdag 29 mei 3e Bondswedstrijd bij St. Sebastiaan Heide. Deze 6 schutters schieten vrijdagavond Vertrek 6.^5 uur Henny Cremers H. Cremers Ant. Drabbels Maria Cremers G. Cremers Jos Weys W. Brouwers G. Kunen J. Fr. Weys Martha Cremers J. G. Weys J. Arts H. Ant. Kuypers B. Emonts E. Al. Kuypers P. Smonts P. P. V/eys M. Smulders G. Schutters denk aan het schutterspasje Zondag 6 juni Koningschieten. Jacobs Deze 18 schutters Peeters schieten zaterdag. Kleeven Vertrek o uur Keynders Poels v. Kuyck TE KOOP Augurkenplanten Levo met grote kluit Knolselderijplanten met kluit. Tuindersselectie s.v.p. doos of kist meebrengen. Spitskool - Bloemkool - Wittekool - Rodekool - Savoyekool - Boerenkool - Koolrahiplanten Verheijen's Zaadhandel Horsterweg 8 Leunen-Venray Tel. OA78O - 1550o

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 4