3— S.V. CASTENRAY Uitslagen zondag 9 mei: Castenray '1 - Venray 4 16-3 Castenray 2 - egelsom 2 2-3 Castenray 3 - T.O.P. 3 4-1 Castenray 4 - Melderslo 3 0-5 De competitie voor onze senioren zit erop en de kaarten zijn geschud. Met name het 3e en 'te elftal hebben een zeer goed seizoen achter de rug met respectievelijk een derde en een achtst plaats in de eind-rangschik king. Het eerste elftal miste met een tweede plaats net het kampioenschap en de promotie naar de 1e klasse. Heel erg rouwig hoeven we hierover echter niet te zijn, daar getalenteerde jeugdspelers nu het volgende seizoen makkelijker een kans kunnen krijgen en misschien zich ook ge makkelijker waarmaken in het standaardelftal. Met ingang van 1 augustus zullen liefst 6 junioren overgaan naar de senioren. Wel jammer is, dat het tweede elftal zich niet wist te handhaven in de 2e klasse. Na een zeer goede start, die vooral kleur kreeg door een 6-1 overwinning op Oestrum 2, kregen onze reserves te kampen met enkele fikse tegenslagen. Blessures, zowel binnen het eerste als tweede elftal, deden enkele routiniers en talentvolle spelers wegvallen, waardoor het elftal steeds verder in de misère raakte en tenslotte tot degradatie gedoemd was. Hopelijk kan het 2e klasseschap in één seizoen terug veroverd worden. De volledige eindstanden zullen te zijner tijd nog bekend gemaakt worden. De trainigstrofee ging dit jaar naar Hay Weys» Van de 45 trainingen mispe hij er slechts 3= Jos van Bree en Jan Arts eindigden ex aequo met 39 trainingen als tweede. De gemiddelde opkomst dit seizoen was 16,09 29%). Vorig seizoen 16,77 per training J>0%) Topscorer werd wederom Nico Buddiger met 27 competitiedoelpunten, gevolgd door Jan Arts met 20 doepunten. De laatste wedstrijden worden gespeeld op 23 mei in het kader van de sportuitwisseling Venray - Wychen en wel tegen Alverna. De 2e en 3e elftallen beginnen om 12.30 uur en de 1e elftallen om 14.30 uur. Terreinen Sportpark "Heesakker". JEUGDVOETBAL S.V. CASTENRAY Programma_15 mei: Caszenray A1 - Jeugdleiders aanvang: zie raambiljet Castenray D1 - D.I.S. D1 aanvang: 11.oo uur ïei: Caszenray E1 - Oostrum E1 6-1 Mededeling: Castenray E1 heeft de competitie achter de rug en krijgt nu rust (dus ook geen trainingen meer) tot de volgende competitie. Hun laatste wedstrijd zal het polio tournooi zijn op 27 mei a.s. Hebing supermarkt voor uw diepvries-artikelen Hebing; Supermarkt voor uw drogist-artikelen Ilebing voor uw dames- en heren-ondergoed TIJDVERDRIJVERS De bloemen en planten-actie is een geweldig succes geworden; aan iedereen onze hartelijke dank. Afgelopep zondagavond hebben we i.v.m. het mooie weer een fietstocht door de Schadijkse bossen gemaakt in plaats van spelavond. Het ligt in de bedoeling om in de zomermaanden zoiets nog vaker te doen als het weer het toelaat.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 3