MEDEDELING LAGERE SCHOOL Dinsdag a.s. is er een ouderavond voor de ouders van die kinderen die moeilijk meekunnen. Dat wil niet zeggen, dat anderen niet welkom zijn. De kinsderen hebben een briefje meegekregen, dus alle ouders zijn op de hoogte. Wij willen u er nog eens aan herinneren. Hebing Supermarkt voor uw brood en banket Hebing Supermarkt voor uw vlees en vleeswaren Hebing supermarkt voor uw buitenlandse en gewone kaas DORPSRAAD Op de laatste vergadering van de dorpsraad werd de vraag gesteld: kan de dorpsraad achter de wens van staatsbosbeheer gaan staan,,...zodat, .de stuw om het grondwater van het easels broek te verhogen, spoedig gereali seerd kan worden. Wij hebben direkt met de nodige instanties c'ontact' opgenomen en een dezer dagen hebben wij iemand van die instantie; hier op bezoek gehad. Dit gesprek heeft de-volgende- resultaten opgeleverd. Nog het komende jaar zal er aan de verbeteringen-van het easels broek gewerkt worden. De vergunning voor het plaatsen van een nieuwe stuw is inmiddels afgekomen. Ook is inmiddels een subsidie van C.R.N. want zonder die subsidie zou het werk niet uitgevoerd kunnen worden. Daar is een bedrag.-ynnvonge.ve-e.r-70 a 80 duizend gulden mee gemoeid. Wij als dorpsraad hoppn dan pok .dat 'de werken nog het- komende jaar zullen worden uitgevoerd tot ieders tevredenheid .er tot behoud; van. ons mooi natuurschoon. Dat hebben ze ons toegezegd. Verder werd gevraagd kan er in De Schans een artikel over. flora-en fauna van het easels broek geplaatstworden. Ook hieraan zal gevolg worden gegeven. Binnenkort kri jgen to,e: hierover de nodige .lektuur en dan zal het artikelsgewijs in De. Schans geplaatst worden. Verder is- ons toe gezegd dat zij graag excursies organiseren voor belangstellenden en natuurliefhebbers - wel te-verstaan.-* ij groepsverband. Moeht hiervoor -be langstelling bestaan, :en dat-verwachten wij-, toch zeer zeker, dat men zich dan even in verbinding stellen met de secretaris Van de dorpsraad. Wij hopen hiermede ons steentje bij te .dragen voor het behoud van ons mooie natuurgebied, het easels broek, wat van onschatbare waarde is voor deze streek en voor onze gemeenschap in hot bijzonder. Laten we voorzichtig met dit mooie stukje natuur omspringen.- - De secretaris Gratis af te halen 2 jonge ho.ndj.es,. zeer mooi A. v. Veldhuizen, Lollebeekweg In verband .met veranderingen van werkzaamheden is het kantoor van de Rabobank in Castenray met ingang van ra&a£dag_17_mei_a_. s_, voortaan geopend van 10.00 - 12.00 uur. L.V.B. De collecte van de kinderbescherming heeft de mooise som van 195,- opgebracht. Hartelijk dank hiervoor. Hebing Supermarkt voor uw groenten en fruit

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2