JEUGDVOETBAL CASTENRAY (vervolg) Programma zaterdag 17 april: IJsselstein B1 - Castenray B1 vertrek 1315 uur Venray D3 - Castenray D1 vertrek 10.30 uur Wittenhorst El - Castenray E1 vertrek 9-30 uur Woensdag 21 april: Jeugdleidersvergadering bij Piet Maes. aanvang 20.00 uur. Nieuwe leden Jeugdspelers die het komende seizoen lid willen worden van S.V.Castenray kunnen zich nu alvaso opgeven. Dit in verband met het samenstellen en indelen van de elftallen voor de volgende competitie. Deze spelers moeten echter per 1 aug.'76 - 8 jaar zijn. ;even bij Paul Kniijpers. Tel: 23^ P A A S M A A N D A G DISCOBAL in het gemeenschapshuis met medewerking van "PARANOID" aanvang half acht. entree 1 ,- TIJDVERDRIJVERS In verband met Pasen komen de spelavonden van zaterdag 1? - zendag 18 april te vervallen. Paasmaandag verwachten we -jullie allemaal op het discobal dat op mu zikaal gebied verzorgd wordt door PARANOID. Voor zondag 25 april zijn in samenwerking met de K.J.B. twee fiets tochten met opdrachten uitgezet zodat voor de korste tocht de meisjes en jongens die 10 jaar zijn ook mee kunnen doen. Opgave zo spoedig mogelijk bij Margriet Janssen. Inschrijfgeld leden K.J.B. en Tijdverdrijvers: ƒ1,- niet leden 1,50 Willen de leden van de "Tijdverdrijvers" hun contributiemeebrengen, dit kan op het discobal a.s. maandag of bij Truus Tacken, Lollebeek- weg 30. (Dit voor diegene die 't nog niet voldaan hebben.) Verder wensen wij iedereen prettige paasvakantie en fijne paasdagen toe. Het bestuur. 2b April oud papieraktie t.b.v» Tijdverdrijvers Te koop: Laag blijvende coniferen voor heide tuin of hagen. P.Madou, Venrayseweg lkk Gevonden: Gouden speld J.Ramba^s. Lollebeekweg 7tel.: 563 Y

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 5