- 2 - Gods liefde krijgt juist gestalte in de verrijzenis. God houdt van ons over de dood heen. Daarom kan er vreugde zijn in ons hart, ook al hebben we te lijden. Mogen met Pasen onze ogen open gaan, zodat we de Heer kennen als Heer. Moge dit ons hart vervullen met een duur zame, diepe paasvreugde. Allen een zalig Paasfeest gewenst in deze geest en trachten we deze echte paasvreugde ook uit te dragen. Pastoor. PAROCHIENIEUWS Paasweek Misdienaars: Frank Weijs en Geert Stiphout Ar ie Seijkens .en 'Mart Vollenberg Hoogmis: Henk Vollenberg en'Jan Jansen 1 Paaszaterdag 20.00 uur Paaswake: uit dankbaarheid fam. Strijbos-Jansen Hoogfeest van Pasen: 8.00 uur overl. o-uders P.Jansen-Emonts en zoon Pierre 10.00,,uur jrd. Hendrik Dinghs v A. Paasmaandag: 8,00 uur-Uit dankbaarheid (C.) 10,00.uur Ter ere van O.L.Vrouw Dinsdag: 8.00,uur overl. fam. v.d.Sterren-Jenniskens Woensdag: 8.00 uur Gezinsmis (int. offeraars) Donderdag: 8.00-uur Josephina Seijkens/collin Vrijdag: 8.00, uur Overl. fam. Verhoeven-Hoeben Zaterdag: 19.00 uur Theo Jacobs (v.w. buurt) Paaszondag is er nog gelegenheid om het vastenoffer te geven. Mogen we dit nog eens.,bijzonder aanbevelen. MEDEDELINGEN KLEUTER- EN BASISSCHOOL De Paasvakantie voor de lagere school is tot en met dinsdag 27 april. V/oensdag beginnen we weer. Voor de Kleuterschool is de vakantie tot maandag 3 mei. Vrijdag 30 april wOrdt op de verjaardag op beide scholen voor de middag spelletjes gedaan» De kleuters hebben een "kinderkennis" Klas 1 t/m k volksspelen en klas 5 en 6 een speurtocht in "De Schaak". We danken de ouderkommissie voor hun hulp bij de organisatie, voor ons leerkrachten 'n grote zorg minder. - Bovendien hebben we van de Rabobank 'n tekenformulier gekregen voor de kinderen. De prijsjes hiervoor per klas, worden door bankpersoneel vrijdag 30 april uitgereikt. Willen de kinderen, van basisschool, voor 'n prijs in aanmerking komen zullen ze in de vakantie de tekening klaar moeten maken. Aan de kinderen wordt een en ander uitgelegd. Alle kinderen, dus ook de kleuters, krijgen die dag bovendien 'n trak tatie van de Rabobank» Ouders, hebt U vrij met koninginnedag, kom dan eens kijken naar de spelletjes'. Allen 'n prettige vakantie en 'n zalig Paasfeest toegewenst. Te koop: Emmertjes met deksel - van frites of mayonaise Inhoud 10 liter a 1,- Inhoud 5 liter a 0,50 Marks

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2