K.J.3. A*s° zondag 11 april hebben we weer onze jaarlijkse dropping De Mountie's worden ora kwart over 12 aan de kerk verwacht en de 2 oudste groepen om kwart voor 1o Inleggeld 1,- en brengen jullie ook een pen mee. Wij wensen jullie hartstikke mooi weer, veel plezier en succes» Ook dit jaah gaan we weer op kamp en wel van 5 tot 10 juli in Gemerto We laten dit de ouders nu al vast weten zodat er rekening mee gehouden kan worden» Het verdere nieuws hoort u later dan nog wel van ons» De leidsters» L.R.V. DE 5BNDIL.CHT Op de kringwedstrijd te Horst wist het eerste viertal van de grote ruiters de eerste prijs te behalen bij dressuur» Bij ind= dressuur zag J» Philipsen zich als eerste geplaatst in de M2 klasse» P» Hoeymakers legde met succes de dressuurproef af en mag nu ook starten op de concoursen. Suiters opgelet! Bij deze wil ik u nogmaals vragen om de gegevens voor het aanvragen van de startkaarten. Gevraagd is om een pasfoto van de ruiters en om de naam van het paard, alsmede ora de leeftijd, geslacht en aftekeningen Tot nu toe is er maar een startkaart binnen. Willen de overige ruiters zorgen dat de gegevens zo spoedig mogelijk doorgegeven worden» Van de pony's worden nog enkele foto's verwacht. INGEZONDEN Naar wij voor een paar weken vernomen hebben, zouden een paar van onze Oostrumse ruiters in Castenray oliebollen verkocht hebben en dit zou ten bate zijn van de Ponyclyb Castenray» Wij hebben dit als bestuur nader onderzocht en het blijkt inderdaad waar te zijn geweest dat dit gebeurd is„ Zij gaven als motief dat ze het verkopen moe waren en ze zo makkelijker kwijt konden. Wij als bestuur betreuren dit ten zeerste. Temeer de goede verstandhouding die er is tussen onze club en de Castenrayse club» Wij bieden danook hier onze verontschuldi gingen aan» We zullen er zeker zorg voor dragen dat dit in de toekomst niet meer voorkomt. We hopen ook dat de goede verstandhouding tussen ons en de Castenrayse club mag blijven, zoals die steeds is geweest» U als redactie bedankt voor deze plaatsruimte. Bestuur L.R.V. Nobel Oostrum Red. Naar aanleiding hiervan mogen we besluiten met nog eens duidelijk de afspraak te herhalen, dat alle acties in Castenray altijd eerst in "DE Schans" aangekondigd, moeten worden door alle verenigingen enz» Is een aktie niet aangekondigd dan gaat hij niet van Castenray uit!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 7