Roffert Limietweg: Venloseweg: Wusterberg: tot aan kruispunt Heesakker orieven 1 t/'m 7 even A t/ra 8 vanaf Korenweg van grens Oirlo naar grens Horst van Horsterweg tot grens Oirlo geen woningen Dus: 1» Hebt U opmerkingen, bezwaren, reacties, meldt ze aan Dorpsraad, zo mogelijk komt er dan wijziging in dit voorlopig plan. 2. Hebt u bezwaren tegen uw huisnummer nu meldt die dan ook» 2. Adressenlijst voor nieuwkomers. Informatie over Castenray Door hr Steeghs.en hr Raaijmakers zal 26 april een informatie stencil gemaakt worden, die voortaan elke nieuwe inwoner van Castenray aangeboden krijgt. 3Rijksweg 73 Dorpsraad zal nu schriftelijk reageren, welke weg ook gekozen wordt, dat.de leefbaarheid hoe dan ook moet blijven zoals hij is! Volgend gesprek Dorpsraden met Burgemeester Gesprekspunten zijn: Riolering -.Rijksweg - Nieuw bestemmingsplan Rijwielpad - Sociale woningbouv.' - Braakliggende terreintjes. U ziet het, er is weer genoeg te doen, waardoor men zich voor onze gemeenschap inzetten kan. U helpt toch mee? Kom dan naar de openbare vergadering en denk en doe met ons mee! Notulist ned. hartstichting De Hartstichting dankt Castenray voor de goede bijdrage. Bovendien dank aan diegenen die geholpen hebben. Het mooie bedrag was 35^ Dank GEVRAAGD HULP VOOR MAANDAGMIDDAG H. van Rhee, Bejaardenvereniging Op dinsdag 13 april a.s. om 9-00 uur v.m. beginnen we met de werkzaam heden op het kerkhof en bij de kerk. We verwachten dat allen die enigszins kunnen, willen meehelpen., dan zijn we om 12.00 uur wel klaar. Vergeet niet gereedschap mee te brengen. Het Bestuur. L.V.B. Iakor Van 12-17 april zal de jaarlijkse collecte worden gehouden voor de kinderbescherming "Iakor". Deze wordt in uw mildadigheid aanbevolen. Ook op de T.V. en radio kunt u hierover zien en horen. Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 4