//z— MEDEDELINGEN KLEUTER- EN 3/SISSCHOOL Voor de ouders van de kleuters» Maandag 12 april a„s. komt de schoolarts om de oudste kleuters te onder zoeken» De desbetreffende ouders hebben hierover bericht ontvangen» Wilt U op de aangegeven tijd met uw kleuter aanwezig zijn? Omdat de leidsters ook aanwezig zijn hebt u tevens gelegenheid om de school- rijpheidstest van uw kind in te zien en om hierover met de leidster te praten» Alle kleuters hebben deze dag vrij» Dinsdag 13 april a»s» gaan de leidsters naar de nationale onderwijs tentoonstelling en hebben de kleuters ook vrij» De paasvakantie begint vrijdagmiddag om 20 voor k en duurt tot maandag 3 mei» Op koninginnedag hebben de kleuters feest op school maar hier over volgen in "De Schans" nadere gegevens» Basisschool Paasvakantie begint vrijdag en duurt tot en met dinsdag 27 april, Koninginnedag feest op school, ook hierover volgen nog berichten, DORPSRAAD Vergadering D=B» 2 april 1976= Aanwezig: Mevr» Kleeven, mevr» Wismans, P» Steeghs, P» Poels, T» Kuypers, H. Willemsen en G» Raaijmakers. Openbare Dorpsraadvergadéring 20 april 8' uur in gemeenschapshuis Op deze belangrijke en interessante vergadering worden ALLE leden van Dorpsraad verwacht -f-Bestuur van ALLE verenigingen en stichtingen» en natuurlijk ZEER VEEL belangstellenden» Verzoek aan bezitters van concept Leefbaarheidsrapport Castenray» Lees dit nog eens door voor komt» Zeer interessante vergadering! Bekijkt U de agenda van deze avond maar eens: Agenda: a) Filmportret kleine kernen» Streekplan» Over deze film, gemaakt.in.N. Limburgse dorpen vooral ïleerlo, maar ook Castenray staat erop, is reeds in Dagblad .gepubliceerd» Op zeer indringende wijze komen hier de problemen van kleine kernen aan de orde. Deze film moet iedereen komen zien» b. Stand van zaken tot nu toe» P» Steeghs geeft een overzicht wat de laatste tijd aan de orde geweest is» c o Woningbouw d. Jeugdopvang e» Rijksweg 73 f» Dorpsgrenswijzigingen (zie volgend blad)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2