paardenverzekering venray Wij nodigen u beleefd uit voor de jaarvergadering van de paardenverzekering op woensdag 17 maart a.s. om half negen in het gemeenschapshuis in Heide» Het bestuur» STUDIECLUB VARKYNSHOUDERS In verband met de excursie naar V.A.K.O. Oss gaat de clubavond van 18 maart niet door. De deelname aan de excursie is groot; 50 personen» De bedoeling is dat er na afloop van eb excursie 16»30—uur een. bezoek wordt gebracht aan de kegelbanen van café v» Dinter in Schayk. Vertrektijd 's morgens, gebruik maaltijden e.d. worden thuis bezorgd. Verdere mededelingen worden in "De Schans" van volgende week bekend gemaakt. Het bestuur G.G.Z. (Stichting Gest. Gezondheidszorg Limburg) Met ingang van 8 maart a.s. zijn onze Sociaal Psychiatrische Dienst, Het bureau voor Jeugd en Gezin (M.O.B. en J.P.D») en het Bureau voor Levens- en Gezinsvragen te Venray bereikbaar in "De Clockert", Bergweg k, telefoon 2900 Elke werkdag van l4.00 tot 18.00 uur Overigens kunt U, als voorheen, buiten bovengenoemde tijden ook terecht op ons bureaii in Venlo, telefoon 077 - 1^151» P.S. In de telefoongids (ook de nieuwe gids 1976/77) staat ons telefoon nummer te Venray foutief vermeid. Het goede G.G.Z. telefoonnummer in Venray is: 2900. "TIJDVERDRIJVERS" a.s zaterdag 13 maart, aanvang 19»30 uur openen wij met een discobal, verzorgd door de bekende discotheek "Faranoid" onze activiteiten. Om 20.30 uur zal onze Zeer Eerw. H. Pastoor de officiële opening verrichten. Wij verwachten dat het een geweldige avond wordt met natuurlijk al onze leden, hun ouders, vrienden, vriendinnen en verder niemand te vergeten, iedereen die belangstelling wil tonen: van harte welkom. Wij vragen voor deze avond nog enkele obers. A.s. zondagavond van 18.30 - 21.00 uur gaan we proberen de tijd te verdrij ven met spellen - kaarten e.d» met wat er vast aanwezig is. Zijn er nog mensen die spellen of iets van dien aard aan ons willen afstaan of voorlopig gaarne een tip aan het bestuur. KJB Donderdag 18 maart clubavond voor de Inca's van half 8 tot half 10 Dinsdag 16 maart club voor de "Muppie's" van 7 tot 9 uur. Denk aan het programma. De leidsters. Wegens familiefeest woensdag 17 maart a.s. na de middag gesloten. Smederij Gommans Oirlo. Castenrayseweg 11

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 3