MEDEDELING KLEUTER- EN BASISSCHOOL Het op de ouderavond toegezegde gesprek tussen kerk-schoolbestuur en pastoor met het schoolbestuur i.o. heeft als resultaat gehad dat de ouderavond in Oirlo wat Ca.stenrayse deelname betreft niet doorgaat Deze avond voor de ouders van de kinderen voor het Vormsel en de Eerste H. Communie wordt nu gehouden op maandag 22 maart in Café Hesen; aanvang 8 uur. Spreker op deze avond is dhr» Bors. Binnenkort zal er ook rog een ouderavond worden georganiseerd door de ouder commissie in samenwerking met mevr» Rongen. Besproken zal worden op deze avond de klapper die de juffrouw met de kinderen gemaakt heeft, en de viering van het communie in de kerk* Datum hiervoor wordt tijdig in de schans bekend gemaakt* De Eerste Communie zal zijn op 23 mei in de hoogmis van 10 uur* Het Vormsel, toegediend door Mgr. Janssen, zal zijn op k april in de hoogmis van 10 uur Kort samengevat betekent dit: 22 Maart ouderavond voer de ouders van de kinderen van Eerste Communie en Vormsel. Cafe"" Hesen 8 uur. - A april Vormsel onder hoogmis van 10 uur 23 mei Eerste communie onder hoogmis van 10 uur. De katechetische begeleiding van net onderwijzend personeel van kleuter en basisschool zal zoals is afgesproken (tussen pastoor en kerk-schoolbestuur met schoolbestuur i.o.) verzorgd worden door districtkatecheet dhr. Verdon- schot uit Venray. Voorzitter van het schoolbestuur i.o. is geworden dhr. W. Jeucken en secre taris K. Irts en bestuursleden zijn verder Mvèr. Luycks-Maas, dhr. A. Stip hout en dhr. J. Tacken. Het schoolbestuur i.-o. TUINZADEN - BLOEMZADEN Vanaf heden voorradig; grote sortering en lage prijzen U kunt zelf uitzoeken maar. CUSTERK ZADEN 0IEL0. Tel. 0V?8? - 2Ö2 of 5^8 WONINGBOUW jifgelopen dinsdag is or met de heer de Klerk van woningbouwvereniging "Noord-Limburg" een gesprek geweest over de sociale woningbouw, dus huur woningen die in de toekomst meer in de kerkdorpen gebouwd kunnen gaan worden. De mogelijkheid zit er in dat ze in de tweede helft van volgend jaar gebouwd kunnen worden. Wij dachten dat er in ons dorp ook hiervoor v/el belangstelling zal bestaan, maar dit geldt evenzeer voor al diegenen die in de gemeente Venray of elders wonen als de jongen cf het meisje maar in Castenray geboren is, komen in aanmerking. De laatste jaren hebben er veel ons dorp moeten verlaten omdat er voor hun geen woning was. Nu is gelukkig de mogelijkheid er weer indien ze dat zouden willen om weer naar hun eigen dorp terug te keren. Ook voor diegenen di.e over een of twee jaar zouden willen gaan trouwen iser ook weer-een gelegen heid. Wellicht zullen er zijn in ons dorp die misschien te klein gehuisvest zijn, nu een kans om v/eer een grotere woning te kunnen betrekken. We zouden willen aanraden, bespreek dit onderling eens rustig, er zijn u mogelijk heden en van die mogelijkheden zouden wij nu gebruik moeten maken. Mocht er voor dit alles interesse zijn en dat verwachten we zeker, geef U dan op bij de secretaris van de dorpsraad P. Poels of bij de woningbouwvereniging. Deze laatste wil ook regelmatig contacten met de gegadigden onderhouden door persoonlijke gesprekken met hun te voeren. Er hebben zich al enkele candidaten gemeld. Wie volgt??????

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2