L.R.V. DE EENDRACHT Snertrit Zondag 7 maart is weer de jaarlijkse snertrit, die volgens traditie ge houden wordt op zondag na carnaval. De ruiters, groot en klein, jong en oud, worden om 10.30 uur bij W. Geerets verwacht, van waaruit zij gezamen lijk zullen vertrekken naar manege "Wienashof" in Horst waar om 13.00 uur de snert klaar is. Oliebollenactie - - -- Het is ons gebleken dat er in Castenray oliebollen zijn verkocht voor onze ponyclub. Dit is niet juist, want onze ponyclub heeft geen olie bollen-actie gehouden. Wij houden geen enkele actie, voordat dit in "De Schans" bekend is gemaakt. Wanneer er dan toch iemand bij.-U..-aankloptvoor de een of andere actie, weet U zeker, dat dit niet in het belang van onze ponyclub is. Wij meende er goed aan te doen dat dit eens duidelijke ge steld werd, zodat iedereen weet hoe dat dit gegaan is en waar onze pony club helemaal buiten staat. Dank aan de helpers var. de beide carnavals-avonden, die wij dit jaar verzorgd ebben. L.V.B. Fondue-avond - - -- Woensdag 10 maart is om 20.00 uur de fondue-avond in het patronaat. Er is nog gelegenheid tot opgeven bij de bestuursleden tot morgenavond. Diegenen die zich niet hebben opgegeven kunnen hi-et meedoen. Die-genen d-ie- zich wel hebben opgegeven en door omstandigheden niet komen, worden ver zocht een ander te vragen of toch te betalen. Is er misschien nog iemand die een fondue-stel wil uitlenen? Gaarne bij opgave even doorgeven. Aan deze avond zijn 3,- onkosten verbonden. U wordt verzocht kop en schotel en mes en vork mee te brengen. nan allen die j.l. dinsdag hebben meegewerkt om de dorstigekelen te laven onze hartelijke dank. Rheumafonds - Onder het motto "Wees een zonnetje, geef gul voor onze reumapatienten" zal van 8-13 maart de jaarlijkse collecte van het Nationaal Rheumafonds v/orden gehouden, ^ok op T.V. en radio zal hier aandacht aan worden besteed. Geef gul omdat weer vele mensen geholpen kunnen worden. ZAAIGRANEN: Wij kochten de beste rassen, aangepast aan Zomergerst - Zomertarwe - Zaaihaver Uw grondsoort: 1ste Nab. - N.A.K. gekeurd Kan ook ontsmet warden. CUSTERS ZADEN OIRLO. Tel. OA787 - 282 of 5A8

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 4