L.V.B. Fondue-avond Op 10 maart a.s. wordt er een fondue avond georganiseerd in het patronaat. Het is geen demonstratie, maar een volledige fondue-avond met stokbrood, wijn enz. d.w.z. dat de dames volledig hun buikje kunnen vol eten, dus liever niet eten voor je naar het patronaat gaat. De opgave kan,geschieden tot uiterlijk 6 maart a.s. Na die datum is het niet meer mogelijk, omdat dé opgave precies moet worden gedaan, vanwege het vlees en dergelijke. Wie heeft er nog een fondue-stel te leen voor deze avond. V/ij" hebben er - nog graag enkele; gaarne bij opgave even bij vermelden, pe onkosten van deze avond zijn 3i_ p.p. De dames die zich hebben opgegeven en om een of andere reden niet mee doen, worden verzocht deze 3- toch te betalen of een ander te vragen om in haar plaats mee te doen. De onkosten van deze avond zijn nogal hoog. Verdere gegevens volgen"in De Schans van volgende' week. Oberen De laatste carnavalsdag, dus dinsdag a.s., is het weer onze beurt om de avond te verzorgen. Geeft U even op wie komt helpen, ook Uw man of grote zöon kan U vervangen of kom samen. Wij hopen op minstens 10 - 12 personen. L.R.V. "DE EENDRACHT" De inenting van paarden en pony's tegen influenza zal plaats hebben op zaterdag 28 februari om 11 uur bij M. Wismans. Ook niet leden kunnen des gewenst hun paarden laten inenten. De kosten hiervan zijn 15,- per stuk. Graag direct te voldoen. Startkaarten Deze moeten weer opgestuurd worden voor te laten afstempelen, daarom deze kaarten bij de secretaris inleveren. 'Zij die een nieuwe startkaart moeten hebben, worden verzocht dit ook op te ge en met vermelding van de naam van het paard, jaar van geboorte, geslacht en aftekeningen.. Eventueel stamboeknummer en vader van het paard of pony vermelden. Van de grote ruiters graag een pasfoto en van de ponyruiters een foto van de pony voor op de startkaart. Ruiters die alleen uitkomen in een achttal of viertal moeten ook een startkaart hebben, welke kosteloos verkrijgbaar zijn. Heeft iemand geen geldige startkaart, dan kan een acht of viertal van verdere deelname worden uitgesloten. Daarom voor alle ruiters een startkaart. Carnavalsmaandag oberen Hiervoor nog helpers {gevraagd. Wij doen een beroep op diegenen die de vorige keer niet geholpen hebben, zodat deze personen nu vrij kunnen zijn. Pony's meten Dit zal gebeuren op zaterdag 6 maart a.s. bij Michels in Oirlo om half 12. Gemeten moeten worden alle nieuwe pony's en die welke 3 - 't of 5 jaar oud zijn. Daarom, ponyruiters, bezorg zo spoedig mogelijk de gevraagde gegevens voor de startkaarten. Deze gegevens zijn ook nodig voor het maken van de lijst voor het meten der pony's. De seer. G. Classens. Er liggen nog enkele lijsten voor het ophalen van het abonnementsgeld. Willen die verenigingen die nog niet geweest zijn hieraan denken!!!!!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 4