-3 DE BATAVIEREN Zaterdag 21 februari wedstrijd E.H.S. - Batavieren Martha Cremers J. Peeters Ho Kleeven H. Cremers Ant» Drabbels AntBrouwers Po Reijnders J» Arts Jos Weijs Go Vo Kuyck B. Emonts Jo Jacobs Wo Brouwers Go Weys Anto Kuypers Aio Kuypers Fr. Weys G. Kunen Mo Smulders Go Cremers P. Emonts P. Weys Deze schutters vertrekken om 3.30 uur Vrijdag 5 maart jaarvergadering. S.Vo CASTENRAY Deze schutters vertrekken om 5.30 uur H. Klassens M. Mooren L„ Brouwers Programma zondag 22 februari: Castenray 1 is vrij Sparta 2 - Castenray 2 12.00 uur Wittenhorst 7 - Castenray 3 11.30 uur Melderslo 5 - Castenray 4 12.00 uur Op donderdag 26 februari zullen Castenray 1 en 2 (onder voorbehoud) een lichtwedstrijd spelen tegen respectievelijk Swolgen 1 en 2. De training aal dan komen te vervallen. Aanvang 19=00 uur Castenray 2 - Swolgen 2 en 20.30 uur Castenray 1 - Swolgen 1. Spelers voor deze wedstrijden zullen nog benaderd worden (Zie ook raambiljet). Vanavond zal het Aldewieverbal mede verzorgd worden door onze vereniging Obers worden vriendelijk verzocht op tijd aanwezig te zijn. PERSBULLETIN VAN DE RONDE VAN NOORDELIJK LIMBURG Ook dit jaar zal er weer in de week van 20 t/m 2^ juli een wieler-kara- vaan van jongens en meisjes van 10 t/m 12 jaar door het Noord Limburgse landschap trekken.Vorig jaar was dit een groot sukses. De organisatie berust dit keer bij Piet Bistervelts uit Leunen. Het doel van deze ronde is niet het wedstrijd-elementmaar de kinderen van Noord Limburg een zinnige vakantiebesteding en een betere bekendheid met N.L. (waar ze tenslotte wonen) te bieden. De groep per eenheid moet uit 8 renners bestaan.^Djze jeugdronde wordt verreden over 5 dagen van Mook naar Venray en er ongeveer km per dag gereden worden. In de middag-s-pauzes zullen er weer verschillende wed strijden plaatsvinden, sprint, behendigheidsproeven etc. De standen zul len elke avond bekend worden gemaakt d.m.v. een krantje. Alle inlichtingen bij R.J.C. Clockert, Bergweg 4 waar Piet Bistervelts alle informatie kan geven. Abonnees, bedankt weer voor de royale medewerking aan de bijdrage en hierdoor ook voor uw belangstelling! Redaktie

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 3