-2- KENNISMAKING BURGEMEESTER Zondag a.s. kunt U kennismaken met burgemeester Defesche. Onze burge meester zal om 12.15 uur in het gemeenschapshuis zijn. De Dorpsraad ngiigt U allen uit hem te begroeten. Het Dames- en Herenkoor zullen hem vocaAT welkom heten. Kom op tijdi Kom met. velen! Dus om 12.15 uur in het gemeenschapshuis. V.O.F. SAWECO V.D. L.L.T.B. Tijdens de carnavalsdagen zullen de 'kantoren en magazijnen gesloten zijn. Wij verzoeken onze afnemers vriendelijk hiermede zoveel mogelijk rekening te willen houden voor bestellingen, welke vóór de carnavalsdagen moeten worden uitgevoerd, graag de opgave zo vroeg mogelijk in de week. Bij voorbaat dank voor Uw medewerking. =AR_T=S Hoogriebroekseweg 7? Oirlo. Hout - Isolatie- en Plaatmateriaal - Lijstwerk - Schrootjes Gereedschap - Kanteldeuren - Cement - Stenen enz. Betaling kontant Bel 0^787 - 207 lc TIJDVERDRIJVERS Redaktie,hartelijk dank voor de leuke geboorte-aankondiging van de jeugd vereniging. Tijdverdrijvers: Jullie bestuur heeft de taken verdeeld: Margriet Janssen voorzitster Gerti Dinghs secretaresse, dus hebben jullie ideeen, wensen of klachten geef ze door aan jullie bestuur en reken maar, er wordt aan gewerkt. Ook het jeugdcommité heeft dc- taken verdeeld en wel mevr. To Geerets- Classen voorzitsters Truus Tacken-Jenniskenssecretaresse. De heer Piet Poels blijft adviseur namens de dorpsraad. Als alles raeez. z willen we op 13 maart het jeugdwerk openen met discobal verzorgd door "PARANOID". Deze avond is voor iedereen toegankelijk, zeker de ouders van onze leden worden verwacht. Zondagavond 1^ maart beginnen we met "tijdverarijven" van 6.30 - 9-00 uur Zijn er nog mensen die spellen - speelkaarten e.d. aan ons in bruikleen willen geven of cadeau doen gaarne een tip bij J. Tacken, tel. 2^9 en het wordt bij U afgehaald. L.V.B. Wereld gebedsdag Op 5 maart a.s. is de wereld gebedsdag. Het thema luidt dit jaar: "Bewust making tot leven". Hoe is de wereld gebedsdag tot stand gekomen? In 1887 namen enkele vrouwen in Amerika uit diverse kerkgemeenschappen het initia tief om eenmaal per jaar gezamenlijk een gebedsdienst te houden. Zij waren er namelijk van overtuigd dat zij alleen in en door het gebed tot groter begrip van eikaars werk konden komen. Inmiddels heeft deze gebedsdienst zich over de gehele wereld verspreid. Tot op heden wordt op de eerste vrijdag van maart door 160 landen (waaronder ook Nederland) eraan deel genomen. Ieder jaar wordt een groep christen-vrouwen van een ander land gevraagd de liturgie samen te stellen. Voor 1976 is dat Mexico.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 9