-5- L.V.B. Maandag 16 februari a.s, is de laatste les "waardeloos materiaal" bij Ho van Hhee om 20«00 uur. DE BATAVIEREN Zaterdag 21 februari uitwedstrijd E.H.S. Venlo - Batavieren Castenray. Schietbeurten '+<.30 en 7 uur. Dit zijn de vastgestelde wedstrijden tot en met de Bondswedstrijden. 21 febr. E.H.S. - Batavieren 6 maart Batavieren - Heide 13 maart Merselo - Batavieren 20 maart Batavieren - Koningslust' 3 april Batavieren - Oirlo 10 april Wedstrijd te Heide 1-2 mei 1e Bonds wedstrijd 15-16 mei 2e Boüds wedstrijd 29-30 mei 3e Bondswedstrijd S0V0 CASTENRAY Programma zondag 15 februari Castenray 1 Gastenray 2 Castenray 3 Castenray 4 H.R.C. 2 14.30 uur Kronenberg 1 12.00 uur Melderslo 4 12.00 uur T.O.P. 4 11.30 uur Th. Krebbers N. Slavenburg R. Wortelboer P. Hanen Bij afgelasting van het competitieprogramma wordt op het oude terrein gespeeld de wedstrijd Castenray 3 - Castenray 4 Aanvang 12.00 uur. Indien het competitieprogramma normaal doorgang vindtzal Castenray 1 moeten aantreden tegen zijn grootste concurrent van dit seizoen, nl. H.R.C. 2. Zowel H.R.C. 2 als Castenray 1 hebben 3 verliespunten en be zetten daarmee de 1e plaats in de 2e klasse W. Een overwinning zou Castenray 1 een flinke stap dichter bij zijn doel brengen: het kampioenschap in klasse II W! Gezien de grote belangen die er zondag a.s. op het spel staan, menen we te mogen rekenen op het nodige publiek, dat ons elftal hopelijk naar een zege zal kunnen schreeuwen. Nu zovele wedstri jd.programmas afgelast worden door de slechte weers omstandigheden en de tengevolge daarvan zo slechte staat waarin de ter reinen verkeren, willen we alle spelers nog eens met klem wijzen op het belang van de trainingen. Juist na een competitiestop van enkele weken komen er meestal verrassende wijzigingen voor in de ranglijst, doordat veel spelers tijdens de trainingen verstek lieten gaan en daardoor te kampen krijgen met comditiegebrek en zich niet meer voldoende kunnen in zetten voor hun elftal. Het is dan ook niet onmogelijk, dat er spelers naar een lager elftal zullen worden teruggeplaatst. Oberen Vanavond is S.V. Castenray aan de beurt om het "natte" gedeelte van de zittingsavond te verzorgen. Alle obers worden om uiterlijk 19»00 uur in de zaal verwacht Daar voor deze avond veel hulpkrachten nodig zijn en er zich nog niet voldoende leden hebben aangemeld, willen we eenieder nogmaals vriendelijk verzoeken om mee te helpen. Ook vrijdag 20 febr. Aldewieverbal) heeft onze vereniging de taak om voor obers te zorgen. Opgave bij de leiders of bij H. Willemsen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 5