03 u/Ie O er O cl Vervolg "Tijdverdrijvers" Opgeven bij Mevr. 'Tacken, Lollebeekweg 30, tel. 2'49° Dorpsraad en jeugdcommissie zullen verdere activiteiten blijven steunen. Subsidiemogelijkheden worden deze week nog aangevraagd» Dorpsraad en jeugdcommissie. Oud papier n ^De tijdverdrijvers (12 - 16 j. j.) wil het oud papier weer gaan ophalen. Dus inwoners van Castenray bewaart U 'dit a.u.b. Wanneer dit gebeurt wordt nog nader bekend gemaakt. Vergadering_ouders van 12 - 1-6 jarige jeugd Om een en ander goed op touw te zetten heeft de jeugdcommissie besloten een vergadering te houden op donderdag 19 februari a.s» om 20.00 uur in Café Hezen met alle ouders vah die jeugd. Besproken zal dan worden hoe toezicht en dergelijke het best kan gebeuren.'Komt zoveel mogelijk mee praten. Jeugdcommissie CARNAVALSVERENIGING Maandagavond 16 februari ledenvergadering in Café Hezen om 20.00 uur» Doet U mee aan de optocht? Neem dan kontakt op met G. Smits; dit in ver band met verzekeringen en inschrijfformulieren» Bromfietsen, en andere motorvoertuigen die niet zijn verzekerd, mogen niet aan de optocht deelnemen» Als extra prijzen (dus niet van de carnavalsver.) heeft Hebing uit Oirlo diverse waardebonnen aan de carnavalsver. geschonken voor de optocht. De zitting begint om 19-30 uur; zorg dat U op tijd aanwezig bent. Toegang alleen voor diegenen die in het bezit zijn van een toegangsbewijs. Als er om 19-30 uur nog plaatsen vrij. zijn worden er aan de ingang van de zaal nog kaarten verkocht. Bijeenkomst voor de raad om 19»15 uur in de zaal. Bejaardenvereniging Op maandag 23 februari wordt wederom het carnavalsfeest gevierd voor de bejaarden uit de kerkdorpen van Venray in zaal "In den Engel". Wij willen daar net als vorig jaar samen met de carnavalsvereniging naar toe gaan (bij voldoende deelname). Diegene die hier aan willen deelnemen, worden verzocht zich voor zondagavond a.s. te melden bij een van de bestuurs, zodat er op tijd voor vervoer (een bus) gezorgd kan worden» Het bestuur»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 4