O PHA LEN AB ON NEMEN T REDAKTIONEEL Verenigingen die, net als andere jaren 'helpen bij het ophalen...... we zouden weer graag een beroep op jullie willen doen! De lijsten liggen bij Saris, Castelostraat 11. Volgende week woensdag 18 februari a.s. vanaf half 7 kunt u ze afhalen. U krijgt dan meteen iën~töëïïchting= Er zijn 8 lijsten, dus met minstens 8 ophalers zijn wij en u ook, snel klaar. De verenigingen vorig jaar waren: L.V.B., K.J.S., Dorpsraad, Batavieren, Voetbalvereniging, Ruiterclyb. Dit wil niet zeggen dat iemand anders het niet zou mogen! Zoals we U al reeds medegedeeld hebben, is het abonnement gesteld op 7»50, net als vorig jaar. Geen verhoging, toch kunnen wij u dezelfde service bieden,dank zij de adverteerders (advertentiekosten heel blad 15i-° Verder naar grootte f 10,-; 7,50; f 5i-ï f 2,50. Familie berichten, ongeacht grootte 2,50). Ook kan iedereen "De Schans" aantrekkelijker maken door b.v. raadsels in te leveren, kortom iets "speels". De redaktie (mevr. Saris, hr. Emonts, hr. Raaijmakers) hoopt dat alles soepel, zoals we gewend zijn, zal verlopen. Bovendien hopen we dat 100% meedoet. Als U niet meedoet mist U (niet wij) de berichten uit en van ons dorp. Verstevig door "De Schans" d.e band der Castenrayersl Redaktie buun" GEBOREN JEUGDVERENIGING Naam: "De tijdverdrijvers" Oud: 12 - 16 jaar Gewicht: 55 jeugdigen voorlopig Woonplaats: Gemeenschapshuis "op den Kraamkamercafé van Ehee Te bezichtigen: elke zondagavond Ouders: echte ouders Peettante: Truus Tacken Peetoom: Dorpsraad Jeugdcommissie ("tijdverdrijvers") 12 - 18 jarige_jeugd Op de bijeenkomst van de jeugd vrijdag jl. is duidelijk gebleken, dat in Ca.stenray grote behoefte bestond aan het opvangen van de jeugd. Er waren 50 jongens en meisjes naar deze bijeenkomst gekomen. We zijn nu zover dat allen zich hebben aangesloten in clubverband. Ze hebben zelf de naam gekozen van deze vereniging n.l. "De tijdver drijvers". Ook is er een eigen bestuur gekozen, bestaande uit: Gêrtiê~Dings, Henk Stiphout, Margriet Janssen, Edu Marx, Theo Seykens en mevr. Tacken-Jenniskensdie vanuit de jeugdcommissie door de jeug digen werd gekozen. Om niet langer te moeten blijven wachten zal met het Stichtingsbestuur bekeken worden hoe na de carnaval reeds gestart zal kunnen worden in het gemeenschapshuis, voorlopig alleen op zondagavonden. Ook bestaat er de mogelijkheid voor degenen die niet op die avond aan wezig waren om zich nog op te geven.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 3