Vervolg Dorpsraad De laatste jaren zijn in de kerkdorpen nog maar weinig huurwoningen ge bouwd, zodat de mensen (veelal jonggehuwden) die geen woning konden kopen genoodzaakt waren, in het centrum van Venray een woning te huren» Het ligt in de bedoeling om de komende maanden de eventuele vraag naar huurwoningen in de kerkdorpen te gaan onderzoeken» De Woningbouwvereniging "Noord-Limburg" zal in samenwerking met de dorps raden gaan trachten meer duidelijkheid te krijgen inzake de woonbehoefte op de kerkdorpen (uitgaande van het spreidingsmodel) Getracht zal worden potentiële kandidaten "op te sporen" en hun wensen te vernemen» In hoeverre straks bouwmogelijkhedenaanwezig zullen zijn zal mede af hangen van dit onderzoek,» Andere factoren zullen hier ongetwijfeld ook een rol spelen (bouwkosten, aanwezigheid bouwgrond) enz» De eerste aanzet tot dit onderzoek zal bestaan uit gesprekken met de dorps raden waarbij serieuze belangstellenden zeer welkom zullen zijn» Het eerste gesprek met de dorpsraad Castenray zal dinsdag 9 maart a.s» plaatsvinden» De heer de Klerk van de Woningbouwvereniging "Noord-Limburg" zal tijdens deze vergadering aanwezig zijn om tekst en uitleg te geven.» De bijeenkomst is in Café van Rhee op 9 maart a»s= om 20.00 uurl" "Woningbouwvereniging Noord--Limburgn Ontvangst nieuwe burgemeester De nieuw benoemde burgemeester mr» H. J.to. Defesche heeft.-er prij,'s. .op gesteld om met zijn. echtgenoteevenals zijn voorgangers burgemeester Ousters en -bur gems ester Ge holskennis, te maken met de diverse kerk dorpen in deze gemeente» - -> J'c Deze kennismaking is vastgesteld op zondag 22 februari su.s» De nieuwe burgemeester zal arriveren om 12.15 uur aan het Gemeenschaps hui -*» De Dorpsraad nodigt iedereen 'uit.- even de burgemeester te komen be groeten» Voor zowel de burgemeester als-voor u zelf is het voor later elkaar al eens gezien te hebben» Wij denken vooral aan leden van stapds- organioaties es aan bestuursleden va.' alle verenigingen. -. Kom dus allen eren om 12.15 u.urzondag 22 februari a.s» naar het ge een- schapshuis. - Kennismaking voor_de nieuwe burgemeester Na afloop van de installatie-vergadering zal op woensdag 18 februari a.s» des middags van half zes tot zeven uur in de foyer.van de schouwburg gelegenheid bestaan, om kennis te maken met de heer mr. H.J.M. D fesche en zijn echtgenote» Wij nodigen eenieder die hiervan persoonlijk dan wel in zijn of haar functie in het maatschappelijk leven gebruik wil maken van harte uit die receptie te willen bijwonen. Burgemeester en wethouders van Venray, G.H» Schols, loco-burgemeester J.M. Poels, secretaris» Binnenkort wordt weer het abonnementsgeld opgehaald Zie elders 'in dit blad. ZGEVONDLN door schoolkind Groene damesnandschpenligt op school t2—

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2