Nu de emoties van het feest, dat op 23 januari voor mij georga niseerd werd, v/at zijn weggeebtmoet ik toch even mijn hart luchten. Wat was dat een mooie dagS Terugkijkend op die dag, moet ik zeggen: V/at ben ik dankbaar voor de bloemen, de cadeaus, zeker. Toch moet ik zeggen dat ik U allen bijzonder dankbaar ben voor de hartelijkheid en de genegenheid die uit uw goede wensen sprak. Terugkijkend op een lange periode ben ik bijzonder getroffen door het vertrouwen, dat ik al die jaren heb mogen genieten van al die ouders, die hun kinderen aan mijn zorgen en die van mijn collega's hebben toevertrouwd. Het is zeer moeilijk namen te noemen, omdat namen vergeten te noemen erg is. Toch geloof ik dat hier de celebrant en het koor, die de H» Mis verzorgden wel genoemd mogen worden. Ook de leden van school bestuur, dorpsraad en de oudercommissiealsook mijn collega's, die voor een perfecte organisatie hebben gezorgd. U allen wil ik zeggen: hebt mij, mijn vrouw en mijn gezin een onvergetelijke dag bezorgd. Ook daarvoor: Dank 11 P.J. Mennen. L.L.T.B. CASTENRAY Aa,.nstaande woensdag 11 februari, zal in zaal Brugeind te Meerlo een voorlichtingsmiddag gehouden worden over het gebruik ziekte- en onkruid bestrijdingsmiddelen in land- en tuinbouw. Aanvang 19.00 uur precies. Deze middag wordt georganiseerd voor de leden van de LLTB-afdelingen in SaWeCo-verband. Hiervoor zullen aanwezig zijn de heer J. Lenssen, voorlichter buitendienst Luxanfabrieken en de heer P. Hendriks, voorlichter gewasbeschermings middelen bij Landbouwbelang. Wij adviseren onze leden in grote getale aanwezig te willen zijn orn zich t.a.v. de nieuwste ontwikkelingen op dit terrein te laten vóórlichten. Verder zal op maandag, 16 februari a.s., in zaal Rongen te Oirlö vo'ör de leden een voorlichtingsavond gegeven worden op het streekplan: Peel en Maas. Dit plan is in ontwerp gereed.. Men kan op deze bijeenkomst een deskundige toelichting beluisteren, ook op het te verwachten Gemeentelijk beleid, voor de toekomst. We zien in deze avond toen wel de mogelijkheid voor onze leden om zich op de hoogte te stellen van de grote problematiek voor onze agrariërs in de toekomst t.a.v. bouwplannen, bedrijfsuitbreidingenbedrijfsvoeringen enz. De aanvang is gesteld op 19°30 uur. L.V.B. Uitwisseling Zoals vorige week is bekend gemaakt, gaan we a.s. donderdag 12 februari naar Wanssum. Daar worden wij om 19.50 uur verwacht. We vertrekken uiter lijk 19.10 uur bij de kerk. De bus rijdt ook door KI. Oirlo, ook daar op ééh punt verzamelen, b.v. bij Vollenberg - Arts. In Wanssum weten ze graag met hoeveel dames wij komen; daarom opgeven tot uiterlijk maandag 9 februari. Het bestuur hoopt dat vele leden mee gaan. Onkosten zijn 2,50. Veel plezier.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 3