Hebt U leuke dingen, werkelijke of gefantaseerde, meegemaakt??? Fijn»o. Voor carnavalskrant» Graag inleveren bij G. Raaijmakers. DANSCURSUS JEUGD A.s. maandag 2 februari begint de danscursus in het gemeenschapshuis, o.l.v. dansschool Jeanne van Rooy uit Venlo. Deze cursus omvat zoals wel licht bekend 1$ lessen van 1v uur, aanvang 7 uur tot 8.30 uur» Degene die zich voor deze cursus op hebben gegeven, worden voor de eerste les ver wacht omstreeks 6=30 uur in verband met de inschrijving en het innen van de f ^0,- aanbetaling, die zoals in "De Schans" van 19 december bekend gemaakt is, bij de eerste les moeten worden voldaan» De verdere betaling volgt in de loop van de cursus. De gehele onkosten cursus huur is 75,- Verdere wensen we jullie een leerzame en tevens een gezellige cursus toe» L.V.B. Bezinningsavond Dinsdag 10 februari a»s» wordt er in zaal "In den Engel" te Venray een.be- zinningsavond gehouden voor alle leden van de L.V.B» Spreekster van deze avond is mevr. D. Sliepenbeek met het onderwerp: Eerbied voor alle 1 facetten van het leven» Aanvang van deze avond 8 uur; onkosten 3,50 U kunt zich voor deze avond opgeven bij een van de bestuursleden uiterlijk tot en met 1 februari» Uitwisseling Gaarne willen wij nu reeds onder de aandacht van onze leden brengen, dat onze afdeling op donderdag 12 februari een uitwisselingsavond heeft. Wij zullen dan als gast zijn van onze zuster-afdeling Wanssum, die ons deze avond aanbieden. Het bestuur hoopt dat veel van haar leden aan deze uit wisseling zullen deelnemen» U kunt zich hier nu al voor opgeven. Verdere bijzonderheden volgen in "De Schans" volgende week. Maandag 2 februari a.s» derde les cursus "Waardeloos materiaal" om 8 uur in café van Rhee. Inning contributie Nu de eerste maand van 1976 om is, moet er weer .aan-de schatkist gedacht worden, daarom zullen de eerstvolgende dagen de bestuursleden u bezoeken om de contributie te innen. Ook dit jaar is het nog 15,- K.J.B. Dinsdag 3 februari a.s. club voor "De Muppie's" van 7 tot 9 uur. Woensdag A februari a.s. club van 7 tot 9 uur voor "De Mounties". Denken jullie er aan dat we gaan verven? Poetsbeurt: Jeanette en Petra. Denk aan het logboek. De leidsters. Vraag aan fedaktie: WORDT ER IN 1976 OOK CARNAVALSOPTOCHT GEHOUDEN Antwoord van Schanseknnppels JA...» NATUURLIJK (opgave bij G. Smits)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 3