2— VERGADERING OUDERS 12-16 .jarige jeugd met dorpsraad 1Afgesproken is dat alle mogelijkheden bekeken zullen worden. 2. Dorpsraad zal bij gemeente informeren naar eventuele mogelijkheden b.v. kleedlokaal op oude voetbalveld en subsidie-mogelijkheden. 3. Vrijdagmorgen 23 janauri vindt reeds een gesprek plaats met wethouder van Oers in Castenray. Een jeugdcommissie werd gevormd, bestaande uit: Mevr. Tacken, Mevr. Cox, Mevr. Geerets, KI. Oirlo; de heer Marx, de heer J. Vollenberg, KI. Oirlo; de heer P. Steeghs. Deze groep mensen gaat eerst proberen via een gesprek.met de stichting gemeenschapshuis voorlopig de jeugd in het gemeenschapshuis op te vangen. Daarna wordt de zaak verder bekeken. B_0_U_W_S_H_0_PA_R_T_S Hoogriebroekseweg 7, Oirlo. Hout - Isolatie- en Plaatmateriaal - Lijstwerk - Schrootjes Gereedschap - Kanteldeuren - Cement - Stenen enz. 3ETALING KONTANT BEL OA787 - 207 S.V. CASTENRAY Uitslagen zondag 18 januari: Programma zondag_25 januari: Oostrum 2 - Castenray 2 Castenray 3 - A-jeugd (vr.) Wittenhorst 6 - Castenray Castenray 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray A 11.30 uur 12.00 uur 11.30 uur Ysselstein 2 k - 2 Leunen 2 1-2 Oirlo 3 A - 1 Oirlo 't 1-0 De wedstrijd Castenray 3 - Castenray A1 terrein. L.P. Creemers H. Dins wordt gespeeld op het oude L.V.B. Vormingsavond Dinsdag 27 januari gaat het bestuur naar de vormingsavond in zaal "In den Engel" in Senray. Verkeersinzicht Donderdag 29 januari zal er b-ij van Rhee een avond gegeven worden over het verkeer. Mevrouw Saes Martens uit Roermond komt deze avond verzorgen. Aanvang 20.00 uur. Aan alle dames en heren die meegeholpen hebben met het vorstenhal onze hartelijke dank. Humoristen onder U 1Voor carnavalskrant graag gebeurtenissen e.d. over Castenrayers in leveren bij G. Smits of G. Raaijmakers.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2