SCHRIFTELIJK VERKEERSEXAMEN Het schriftelijk gedeelte van de landelijke verkeersproef 1976 voor leer lingen van de basisschool en het buitengewoon lager onderwijs zal worden afgenomen op dinsdag 9 maart a.s. Zoals gewoonlijk berust de regeling bij de afdeling Venray van Veilig Verkeer en worden de kosten door de gemeente betaald Gemeente MEDEDELINGEN K.B.O. (kleuter- en basisonderwijs) Ouderavond Maandag 9 februari is er een ouderavond in de kleuterschool» Aanvang half acht. Nadere mededelingen volgen nog in "De Schans" van volgende week» STUURGROEP JEUGDWERKLOOSHEID (STUW) Enige maanden geleden is er door een aantal mensen van plaatselijke ëh regionale welzijnsinstellingen een stuurgroep gevormd,- die zic.h ging toe leggen op de jeugdwerkloosheid. Dit heeft tot gevolg gehad dat in november vorig jaar het STUW-buro ont staan is. Dit buro heeft als doel: - het organiseren van aktiviteiten overdag waar jongere werklozen hun over vloedige vrij tijd kunnen doorbrengen, zoals ze dat zelf graag willen, en zonder dat dit meteen veel geld kost. - het opzetten van bouwprojecten zoals het bouwen of verbouwen van gemeen schapshuizen, jongerensociëteiten of andere verenigingsgebouwen dóór jongere werklozen- - het geven van informatie'-over mogelijkheden voor jongerewerklozenover allerlei instanties waar je mee temaken kunt krijgen, kortom over alles wat met jeugdwerkloosheid te maken .heeft. - Om dit allemaal zo doeltreffend mogelijk te laten verlopen zijn er drie vaste medewerkers aan dit buro verbonden. De bedoeling van dit stukje is ons enigszins voor te stellen. In de toekomst zult U regelmatig geïnformeerd worden over mogelijkheden en aktiviteiten van STUW. Voor verdere informatie kunt U terecht bij: Stuurgroep Jeugdwerkloosheid p/a Bergweg V tel. 04780-3676 (via Regionaal Jeugdcentrum) VENRAY IN BEWEGING: Sportieve recreatie voor Venrayse-bejaarden Omdat de bejaarden voor diverse activiteiten van de- actie "Venray in Be weging" grote belangstelling hebben getoond, zal voor hen een aparte mid dag worden, georganiseerd in, zaal "In den Engel"op donderdagmiddag 22 januari van 14,00 tot 17.00 uur. Door de organisatoren van het experiment sportieve recreatie is- in samen werking met het Open 3ejaardenwerk een zeer aantrekkelijk en aan het kunnen van de bejaarde deelnemers aangepast programma opgesteld. Het wordt een gezellige bijeenkomst voor de bejaarden, waarbij kan worden deelgenomen aan diverse' denk- en bewegingsspelen, welke weer niets te maken hebben met b.v. béjaardengymnastiek. Ook hier gaat het niet óm het leveren van prestaties, maar wel om'het gezellig met elkaar in beweging zijn, dat zeker voor bejaarden*erg-belangrijk is. -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2