Vervolg Kleuter- en basisschool Door het personeel der kleuter- en basisschool is als bestuurslid gekozen: Jo Tacken, Lollebeekweg 30» Deze vijf personen zullen het nieuwe schoolbestuur gaan vormen» Verdere mededelingen aangaande deze stemming en het nieuwe schoolbestuur zullen volgen op de ouderavond, te houden door het oudercomité in het begin van het nieuwe jaar. Het oudercomité wil hierbij dan ook iedereen danken voor hun medewerking en belangstelling bij de vorming van het nieuwe schoolbestuur. Verder wenst het oudercomité iedereen die op enigerlij wijze betrokken is bij de school en verder alle Castenrayse mensen een Gelukkig en Voorspoedig 1976. Het oudercomité DORPSRAAD Verslag D.3. Dorpsraad 19-12-75 Plaats: bij dhr Willemsen. Aanwezig: Hr Kuypers, Mevr. Kleven, Mevr. Wismans, Hr. Steeghs, Hr. Poels, Hr. Willemsen, Hr. Raaijmakers. Naar aanleiding van vorige vergadering werd besloten in de Schans te publi ceren dat het oud-papier niet meer wordt opgehaald. Als er een andere ver eniging mocht zijn wordt verzocht contact op te nemen met Dorpsraad» 1» Jeugdopvang De ouders zelf zullen het moeten doen. Dorpsraad organiseert woensdag 14 jan. bijeenkomst (zie elders in dit blad). De jeugd zelf reacties geven! In Ysselstein zal gevraagd worden-hoe het daar in zijn werk gaat. Welk gebouw hier? 2. Onderzoek Streekplan Onder de Dorpsraadleden' is een onderzoekje gehouden door Rayoncommissie hoe men denkt over het Streekplan. Deze formulieren zijn terug. 3. Nieuwkomers Er zal een stencil komen met korte informatie over Gastenray die elke nieuwkomer in de toekomst zal krijgen. Hierin zal staan: 1kort overzicht - aantal inwoners - wegenkaartQe - stand org. - kerk en school - schans 2» Verenigingen - welke voorzitters - korte doelstelling 3» Verwijzing Venray A - Z. - A» Woningbouw Er' zullen in eerste instantie k bejaardenwoningen gebouwd worden» Over de resterende 2 zijn onderhandelingen gaande. In jan. zal begonnen worden aan de bouw van de koopwoningen» 5. Riolering Er is ons te veel voorgesteld Merselo gaat via de subsidie-pot. Misschien voor ons via de gemeente We zullen er steeds achter aan blijven gaan. 6 ^Reglement Dorpsraad Reglement van Ysselstein aanpassen en volgende keer goedkeuren. 7. kO-jarig ambtsjubileum 6 jan. om 8 uur weer bijeenkomst Feestcomité. 8. Schans Al is er nog een grote rekening van het papier te verwachten kunnen wé' stel len dat de financiële positie gelukkig goed is.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 3