BEJhARDENVERENIGING Op de dinsdag gehouden jaarvergadering van onze vereniging werd naar voren gebracht dat het wel goed zou kunnen zijn om diegenen die willen meedoen met de te vormen dansclub er aan te herinneren dat ze zich kunnen aanmelden tot 29 december a.s. Zoals U al reeds weet door een vorig bericht in "De Schans" kunnen hieraan meedoen allen die ouder zijn dan 0 jaar. Hierdoor bestaat er meer kans om een voldoende aantal deelnemers bij elkaar te krijgen. Het zou mooi zijn als deze poging zou slagen. Nog eens, vergeet niet U aan te meiden bij een van de bestuursleden. Het bestuur: J. Duykers voorzitter mevr. W. Kunen-Hermans secretaresse - P. Rambaghs onder-voorzitter H. Kuypers leden mevr. ASmits-Friezen DANSCURSUS JEUGD Hier zijn dan enige belangrijke gegevens, voor diegenen die zich hebben op gegeven voor de danseur sus. De danscursus omvat 15 lessen van 1-J uur. De onkosten van de cursus zaalhuur is 75,- per persoon. Bij het in schrijven, als de eerste les gegeven wordt, moet 90,- betaald worden. Na de vijfde les 20,-, na de tiende les de laatste 15,-° Do danslessen worden gegeven op maandag van 19-00 tot 20.30 uur. De eerste les is op maandag 2 februari 1976 in het gemeenschapshuis. Voor de eerste les komt er nog bericht in "De Schans". Tot en met maandag 22 december a.s. hebt U gelegenheid tot het bestellen van ijs en ijstaarten, welke woensdag 29 december aan huis afgeleverd worden. "Irene's Friture" Horsterweg 5$ Castenray Tel. 09787-699 VENRAY IN BEWEGING 4FA Grote deelname voor fakkeltocht op 22 december verwacht. De organisatoren vervrachten, dat de deelname aan c!e "Fakkeltocht" op maandag 22 december,a.s. groot zal zijn. Op die dag zal men tussen 19-30 en 20.30 uur kunnen starten vanaf de sporthal "De Wetteling" voor een gezellige tocht weer door Venray. De route,:die gevolgd moet worden, is aangegeven door middel van brandende fakkels, die op een tiental punten staan opgesteld. Bij iedere fakkel moet men een lettersterapel halen. Alle vergaarde letters geven ten slotte een slagzin te zien. Ondanks het feit, dat Venray in Beweging ten doel heeft het teveel aan calo rieën kwijt te raken, zal iedere deelnemer onderweg van een kop erwtensoep worden voorzien. En dat allemaal voor die ene gulden inschrijfgeld. Het wandelen duurt deze avond ongeveer twee uur. Om elf uur zullen de fakkels worden gedoofd.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 4