Vervolg basisschool Bij voorbaat allen die hieraan meedoen,bedankt voor je inzet» Mochten er moeders zijn die kerstspullen voor de kerstboom over hebben (of nieuwe kopen omdat ze meestal zilveren willen hebben) dan houden we ons aanbevolen, ook na de kerstvakantie» De bomen in de klas zien er soms kaal uit. Geeft IJ ze de kinderen dan mee Allen een paar Prettige Feestdagen toegewenst en een voorspoedig 1976 'J?UINBOUWVERENIGING CASTENRAY Wegens inventarisatie verzoeken wij onze leden om voor 31 december a.s. bij ondergetekende op te geven de eventuele nog aanwezige ledige emballage. Voor een goede gang van zaken verzoeten wij onze leden hier de nodige aan dacht aan te schenken. M.H.J. Kuypers. Telefoon 376. L.L.T.8. afd. CASTENRAY Met het oog op de komende feestdagen vragen wij onze leden beleefd zo vroeg mogelijk te willen bestellen, wat betreft de verschillende leveranties» T.a.v» bulkafleveringenwelke moeten worden geleverd voor Kerstmis, wilden we graag de bestellingen in ons. bezit hebben maandag voormiddag a.s. Voor buikleveranties van 29 t/m 31 december a.s» gaarne de bestelling op maandagmorgen 29-12-1975= Denk ook aan de buikleveranties af Landbouwbelang, welke op dezelfde dagen besteld moeten worden als voer de L.L.T/.B. Afnemers van vloeibare brandstoffen adviseren wij tijdig de tank te kontro- leren, zodat U tijdens de feestdagen niet voor verrassingen komt te staan. Op vrijdag 2 januari ?,ijn de magazijnen vanzelfsprekend geopend. Voor Uw medewerking zi'jn wij U dankbaar» Langs deze weg wensen wij onze leden en afnemers prettige en gelukkige kerstdagen en een voorspoedig 1976 voor gezin en bedrijf. Vervolg L.L.T.B» Hierbij nodigen wij de leden uit voor de laatste les van de Soc» Economische cursus welke gehouden zal worden op maandag 22 december a.s. om 19=30 uur n.m. in het gemeenschapshuis te Leunen» "Boer en tuinder als burger en ondernemer in de politiek", door een drietal politieke vertegenwoordigers op gemeentelijk, provinciaal en landelijk niveau. Politiek bepaalt het dagelijks leven van de burger via wetten en regels (onderwijs, gezondheidszorg, milieu, belastingen, wegenaanleg, straf recht, etc, etc.) Meer in het byzonder is de politiek van invloed op de (agrarische) onder nemer door beïnvloeding van c.e produktie-omstandigheden (loonontwikkeling, belastingen, rente, milieu, vestigings- en exploitatievoorwaarden). De sociale zekerheid van zelfstandigen, de belastingen e.d» In welke hoek zit de kleine ondernemer politiek Is of blijft hij het kind van de rekening We hopen vele leden op deze laatste discussieavond aanwezig te zien. Personeel basisschool Waar hal Waar halen we onze kerst-boodschappen dit jaa Natuurlijk bij Ria en Herman Hebing

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 3