HET ST, NICOLhASFEEST Na het zo geslaagde bezoek van St Nicolaas aan Castenray, ook als we terug denken aan de grote intocht met de ruiterclub en het volle gemeenschapshuis willen we toch iedereen nog eens hartelijke danken die heeft meegewerkt aan dit grote kinderfeest. Ook namens St, Nicolaas en de zwarte pieten doen we dit. Speciaal willen we hierbij noemen de mensen van Castenray die zo goed hebben gegeven bij de rondgang en ook het feest hebben bijgewoond.. Verder de ruiterclub en ook de ponyclub, die zich zo heeft moeten haasten om ook nog aanwezig te kunnen zijn, wat hun duidelijk wel gelukt is. De LoVoBo die zo voortreffelijk heeft meegewerkt aan de traktatie en de ver zorging hiervan, De kinderen en personeel der kleuter- en basisschool voor hun aandeel in de vorm van het helpen bij het aanleren van zang, spelletjes, tekeningen en voor de presentatie. De mensen die de financiële rondgang verzorgd hebben ook bedankt voor hun inzet. Verder alle mensen die meegewerkt hebben aan dit feest die niet ge noemd kunnen worden. Na dit geslaagde feest zie$ het oudercomité het volgend jaar roet vertrouwen tegemoet Het oudercomité TUINBOUWVERENIGING CASTENRAY Wegens ziekte van onze secretaris, de heer Wismans, verzoeken wij onze leden die groenten en fruit willen aanvoeren op de C.V.V., zich tijdig in verbinding willen stellen met M= Kuipers, tel, 376, in verband met de rege ling van vrachten en veilingverzorging. Namens het bestuur M.H. Kuypers. CARNAVALSVERENTGING Programma 1976: IJ kunt er vast rekening mee houden 3 januari 17 januari 31 januari 13 februari 20'februari 28 februari 29 februari '1 maart 2 maart Vorstenhal Veulen Vorstenhal Castenray Prinsenbal Zitting Aidewieverbal Carnavalszaterdag Carnavalszondag Carnavalsmaandag Carnavalsdinsdag. Programma voor de jeugd 2é januari 7 februari 28 februari Vorstenhal Prinsenbal Carnavalszaterdag

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 2