YRCUNSNK3LIS. Onze afdeling verzekeringen 'brengt hierbij de vrouwenpolis onder Uw aandacht» Het be hoeft nauwelijks een betoog dat dit soort BISICOverzekering niet in het verzekerings- mag ontbreken. De aard van de risico's ziet men dagelijks in de kranten» Natuurlijk denkt er niemand graag aan» dat ook hem iets kan overkomen, maar de tragische werke lijkheid is nu eenmaal» dat het wel mogelijk is» Dat de man zelf een verzekering heeft op zijn leven, vindt gelukkig iedereen heel normaal, hij is immers de kostwinner van zijn gezin eh mag dit niet onverzorgd achter laten» Maar de vrouw dan Is zij minder belangrijk Verlies van haar kan voor de achterblijvenden cok grote financiële con sequenties hebben, ken man met verantwoordelijksheidsgevoel, zal hierover ernstig na denken. Als een van beiden aan het gezin ontvalt» moet naast dit menselijk veridriet niet gekampt behoeven te worden met ook nog financiële zorgen. Ongetwijfeld zal het hiermede iedereen eens zijn, ken simpel voorbeeld zal U aan het denken zetten,: nan 25 jaar - dekking f 50,000,- duur 20 jaar premie f110.- incl. kosfea. Totaal: frouw 25 jaar - f 50.000.- duur 20 jaar premie f 89.- samen f 199_ Man 25 jaar - dekkingx 100,000.- duur" 20 jaaarpremie £542»~ Totaal: Vrouw 25 - jaar -f^ 50.000»- duur 20 jaar premie f143.- samen f 485». De laatst genoemde premie samen is ongeveer de hoogte van een gewone premië~van een autoverzekering verzekerd tegen alleen W.A. Vat denkt U hiervan Moet U dit risico voor het gezin niet dekken Een ernstige overweging iè de moeite waard. Neem eens contact met ons op. UITGEBREIDS C-mRElIPFgmG. Onze afdeling verzekeringen vraagt hun. cliëntele en eventuele nieuwe candidaten hun lopende polis van brand- en stormverzekering om te zetten in een polis die aan de eisen des tijds is aangepast. De br andpolis dekt alleen schade bij brand, storm, blik seminslag, ontploffing e.d; maar de UITGEBREIDS POLIS dekt behalve de hiervoor genoem de risico's ook nog de gevolgen van luchtvaartuigen, diefstal, vandalisme, plundering bij relletjes en ongeregeldheden bij werkstaking, aanrijding, aanvaring, regen en smeltwater» water stoom en olie uit installaties en toestellen, bevriezing van water en C.Vo installatie» breken van aquaria, rook en roet. Verder is gedekt het bederf aan levensmiddelen als gevolg van een storing in de koelinrichting, afpersing of beroving, geld en geldswaardige papieren voor een maximum van f 2,000»-, dit alles op polis huis raad. In auto is diefstal na braak verzekerd t.a.v» huisraad en alleen binnenland. Let wel, de te verzekeren waarde benadert meestens de f 55.000.- a f 40.000.- De premie voor burgerwoningen bedraagt E 0.9C per duizend gulden, gebouwd van steen met harde dekking, De huisraad f i.$0 per duizend in voornoemd pand. Een huisraad van f 40.000.- kost aan premie f "]6»- per jaar. Voor panden met inhoud vraagt men even op voor wat be treft bedrijfspanden e.ö. Overigens kunt U voor alle verzekeringen bij ons terecht. HOOGACHTEND, SaWeCo.v.d. L.L.T.B.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 8