L.L.T.B. CASTENRAY. Bij deze herinneren we U nog even aan de derde les van de Soc» Economische Cursus, welke gehouden zal worden op donderdag 11 december a.s. om 19=30 uur in het Gemeenschapshuis te Leunen» Het onderwerp, dat op deze vergadering aan de orde gesteld is; "Thuis raken in onderwijszaken", door de heer M. de Ponti» "Het onderwijs is in beweging"Geen loze kreet maar konkrete werkelijkheid. De namen van verschillende schooltypen, de inhoud en prestatie van leerstof, de schoolorganisatie zijn veel anders dan vroeger. Hoe is dit alles ontstaan? Wetenschappelijk onderzoek, gegevens uit andefe landen en vooral de maat schappelijke ontwikkelingen in ons land dragen er toe bij, dat het onderwijs sterk verandert. Het einde daarvan is nog niet in zicht. Voor de ouders is het van belang om deze verandering te volgen zodat zij met hun kind(eren) verantwoorde beslissingen t.a.v. school- en beroepskeuze kun nen nemen» BEJAaRDENVERENIGING De algemene jaarvergadering (tevens feestavond) van de bejaardenvereniging zal worden gehouden op dinsdag 16 december a„s= 's avonds om 19.00 uur in café Van Rhee» Alle leden van onze vereniging worden hiermede op deze feest avond uitgenodigd, welke inhoud: koffietafel, vergadering en kienen. Ook zal gesproken worden over het vormen van een bejaardendansclub., waarover U in "De Schans" van 24 oktober hebt kunnen lezen. We zouden het zeer op prijs stellen wanneer diegenen die hieraan willen meedoen (vanaf 60 jaar) zich tussen 16 en 24 december bij een van de bestuursleden meldden, dan kunnen we (bij voldoende deelname) die dingen' waarvoor dan nog gezorgd moet worden verder uitwerken» Volgens reglement zal er op deze vergadering een periodieke bestuursver kiezing gehouden worden» Aan de beurt van aftreden zijn H. Kuypers en P= Rambaghs; beide heren zijn herkiesbaar. Nieuwe bestuurskandidaten kunnen voor en tijdens deze vergadering worderi opgegeven. J. Duykers voorzitter Mevr» W« Kunen-Hermans secretaresse P» Rambaghs onder-voorzitter H» Kuypers Mevr. A. Smits-Friezen b en Het bestuur. L.R.V. "De Eendracht Capriliiproef Het is de bedoeling dat deze proef komende zondag verreden zal worden op een aan "de berg" gelegen terrein. Deze capriliiproef is de derde en tevens laatste wedstrijd om de titel "Clubkampioen 1973". Met deze wedstrijd willen wij beginnen om 12.00 uur en dan verwachten wij dat de pony-ruiters het eerste deze proof zullen rijden en daarna de grote ruiters. Het is niet nodig dat alle ruiters orn 12.00 uur aanwezig zijn, maar toch wel zo dat er op tijd begonnen kan worden en ook door kunnen gaan tot alle ruiters hun beurt hebben gehad» Wij wensen de deelnemers aan deze capriliiproef veel succes» Het bestuur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 2