MEDEDELING DORPSRAAD Voor sommige inwoners schijnt er een misverstand te bestaan aangaande be jaardenwoningen in Castenray» Hierover zou in de pers een verdeelsleutel hebben gestaan van de te bouwen woningen in de kerkdorpen zonder Castenray. Wij kunnen gerust stellen, wij krijgen zeer zeker deze bejaardenwoningen. Het ging hier om een voorbereidings-besluit over die kerkdorpen» aangezien voor Castenray een dergelijk besluit nog geldt (raadsbesluit van 26 aug. 75) (premiekoopwoningen en bejaardenwoningen) is alleen een-besluit nodig voor de overige kerkdorpen» Onder mededeling dat de commissie voor Ruimtelijke Ordening zich in haar openbare vergadering van 6 november 1975 daarmee ac- coord heeft verklaard, stellen wij U voor te besluiten overeenkomstig bij gaand besluit» Wij hebben vertrouwen dat nu spoedig tot de bouw van de wo ningen kan v/orden overgegaan» VENRAY IN BEWEGING Coopertest Reeds enkele jaren ligt in de mcoie ballonzuilenbossen een z»g» Cooperbaan, welke op initiatief van de Nederlandse Hartstichting aan de gemeente is ge geven» Door middel van het in eigen tempo uitvoeren van deze test, kan men zijn eigen fitheid bepalen en een hierop aangepast vervolgprogramma krijgen» In het komende weekend staat deze Coopertest centraal in het programma van de sportieve recreatie. Men kan hieraan individueel, of als men dat wenst, in groepjes deelnemen» Doe mee!! Op zaterdag 29 november kan men tussen 11«00 en 12.15 uur zich zelf testen op de Cooperbaan of op het sportpark "De Wieën" in Venray kom. Op zondag 30 november kan men tussen 11»50 en 12.30 uur voor de Coopertest terecht op het sportpark "De Vlies" te Ysselstein, het sportpark "De Spar" te Oostrum, het sportpark "DeWiean" in Venray of op de Cooperbaan» Vöor de deelnemers wordt een bijdrage gevraagd van slecht één gulden. Maar hiervoor krijgt men een gezonde test plus een herinnering aan deze sportieve recreatie Creativiteits-activiteit rond Venray in Beweging VENRAY Behalve de vele sportieve evenementen, welke in Venray binnen het kader van de sportieve recreatie worden georganiseerd, zal ook worden gepro beerd de creativiteit van de bevolking in beweging te brengen» Incfe periode van 15 november tot 15 januari a.s. wordt iedereen in de gelegen heid gesteld een werkstuk te maken, waarin "Venray in beweging" opde een of andere manier wordt uitgebeeld» Hoe men dit doet, maakt niets uit» Men kan dit doen door middel van een teke ning of schilderij. Men kan het ook doen rnèt naald en draad, soldeerbout of figuurzaag» Waar het om gaat is, dat beweging en het bewegen wordt uitgebeeld en dat men zelf hieraan creatief bezig is (met de Vrije Akademie). Tot uiterlijk 15 januari 1976 kunnen de werkstukken worden ingeleverd bij de Vrije Akademie in het oude ziekenhuis aan de Merseloseweg. De inzendingen moeten voorzien zijn van naam, adres en leeftijd van de cre atieve maakster of maker. Tijdens de sluitingsactiviteit van "Venray in beweging" op 30 januari 1976 zullen alle ingezonden werkstukken worden tentoongesteld.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 4