Vervolg Dorpsraad» Als punten die mogelijk tot aktie konden leiden werden in willekeurige volgorde genoemde -Opvang nieuwkomers -Opvang jeugd (apart punt op agenda) -School - Subsidie ruiterterrein -Riolering - Wegbebakening -Woningbouw (bejaarden enz») -Verkeer - landbouwverkeer Matthiasstraat - Fietspad -Samenwerking tussen verenigingen waar mogelijk krachter. bundelen -Bestuursfuncties -Plaatselijk korrespondent voor Dagblad 2o Jeugdopvang Dorpsraad ziet noodzaak ervan in, wil sterk stimuleren, maar zal van anderen afhankelijk zijn» Besloten werd een bijeenkomst uit te schrijven voor alle ouders van jeugd van 12-15 jaar» Vanuit deze grpep zal een soort jeugd- bestuur moeten komen die een en ander zal aanpakken, met eventueel steun van Dorpsraad. Danscursus kwam ter sprake (zie hiervoor onder L.V.B. deze week). 3.^Reglement voor Dorpsraad Vergadering gaf toestemming aan d.b. om het reglement van Ysselstein om te werken voor Castenray. Rooster van aftreden. Om de 2 jaar treedt de helft van het d.b. af, is herkiesbaar. Er moet een weg open blijven voor mensen die niet in een of andere vereniging zitten» ^+^_Fractie—lid Kerkdorpenfractie; Rayoncommissie In het vervolg zal de heer Foels met de heer Philipsen de fractieverg. bij wonen. De heer Steeghs met de heer Reynders zullen de verg» van de Rayon commissie bezoeken 5. Rondvraag - a. De reflectors van de wegbebakening Lollebeekweg worden vernield. Dit vandalisme is niet bevorderlijk voor de veiligheid. Dorpsraad doet een dringend beroep op iedereen LAAT DIE DINGEN TOCH STAAN b. Groen rond kerk. Wordt aan gewerkt. Bij gemeenschapshuis komt een nieuwe oprit naar h t ker'-ïv: c. Opgemerkt werd dat de Dorpsraad op elk gebied wakker moet blijven en de zaken in de gaten moet houden. Om te voorkomen dat de Dorpsraad letterlijk in slaap zal vallen het. was intussen laat geworden lsloot onder dankzegging de voorzitter de verga dering. de notulist. VARKENSSTUDIECLUB Donderdag 4 december om 20.00 uur bijeenkomst in café Hezen. Spreker op deze avond is de heer Reyntjes, inspecteur varkens-stamboek; onderwerp: kruising en wat daarmee samen gaat. het bestuur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 3