aanvang: 10=00 uur 1-0 Mededelingen: 3_jeugd Op vrijdagavond 28 november zal er voor de B jeugd een gecombineerde spel - sinterklaasavond worden gehouden» Aanvang 19-00 uur. D en E ^eugd Op maandagavond 1 december zal er voor de D en E jeugd een sinterklaasavond worden gehouden. Aanvang 18.^5 uur. Beide avonden worden gehouden bij .H. van Rhee. Aangezien Sinterklaas toch al zoveelkosten heeft, hebben wij in overleg met sinterklaas besloten dat de jeugd zelf een pakje maakt, dat in het begin van de avond bij de jeugd leiders wordt ingeleverd. Sinterklaas zal dan later voor dé verdeling zorgen De 3 jeugd maakt een pakje ter waarde van 4,-. De D en S jeugd maakt een pakje ter waarde van 3,- A_jeugd Op vrijdagavond 19 december zal er voor de A jeugd samen met de jeugdleiders een dropping worden gehouden. De aanvangstijd wordt nog bekend gemaakt. Houdt deze avonden vrij !-! Bestuur BATAVIEREN Vrijdag 21 november, dus hedenavond, is er onze jaarlijkse kienavond. Voltallig gaan we op deze avond ook onze 2 jubilarissen huldigen, n.l. M. Dinghs en H. van Kuyck. De eerste 5O jaar lid, de tweede '+0 jaar. Beiden alvast gefeliciteerd. Op gepaste wijze zullen deze trouwe leden in de bloemetjes gezet gaan worden Hun wapenfeiten zullen dan ook vermeld gaan worden. Bijeenkomst in het Doelhuis om 7.30 uur. Veel plezier Zaterdag 29 november wedstrijd Batavieren - Nooit Gedacht uit Meyel. Programma zaterdag 22 november: Castenray E1 - Swolgense B. E1 De overige elftallen zijn vrij Schoolvoetbal: Castenray - Meterik Sec. P. Poels.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 5