Vervolg "Venray in beweging" Tussen 10.^5 en 13.00 uur kan men zich voor deze activiteit opgeven bij de kassa van het zwembad. De kosten bedragen slechts één gulden per persoon. Tot en met zaterdag kan men zich opgeven bijsigarenmagazijn C. Janssen, Grote Markt. Iedere deelnemer ontvangt na afloop een herinnering. Omdat Venray door het monisterie van C.R.M. is aangewezen als gemeente waarin met sportieve recreatie kan worden geexperimenteerdwordt verwacht dat deze eerste activiteit een groot aantal deelnemers zal trekken. Men zal er geen spijt van hebben, want het belooft een gezellige heppening te worden. Verder zie Dagblad v. N.L. en Peel en Maas. Dorpsraad. OPENBARE DORPSRAADSVERGADERING Deze vergadering wordt gehouden in café Van Rhee op dinsdag 25 november a.s. om 20.00 uur. Verwacht worden toch minstens alle leden van de volledige Dorpsraad. Verder van Dorpsraad Meerdere malen is het verzoek binnengekomen of het niet mogelijk is de vuil nisophaaldienst in de Lollebeekweg uit te breiden. Welnu de afdeling vuilnis ophaaldienst heeft hiertegen geen bezwaar en wil deze wel uitbreiden tot huisnummer A2. Mochten er zijn die hiervan gebruik willen maken, meldt u zich dan even bij deze dienst of u kunt het ook doorgeven aan de secretaris van de Dorpsraad, tel. 209. Deze zal het dan wel verder doorgeven. Mag ik u er wel op wijzen dat u een aanslag krijgt thuis gestuurd voor deelname aan de ophaal dienst Dorpsraad. VERENIGING VAN VARKENSHOUDERS Maandag 2^ november a.s. voorlichtingsbijeenkomst van de Ver. van Varkens houders van de L.L.T.B. van de kringen Horst en Noord. Aanvang 13.30 uur in Zaal Rongen te Oirlo. Spreker ir G.A. Meyer, voorzitter Produktschap voor Vee en Vlees over: "De classificatie en uitbetaling naar kwaliteit". JEUGD A.s. zondag 23 november om 11.00 uur is er bij Jan Tacken een vergadering. Willen alle leden van de Jeugdraad van elf en het Jeugdbestuur dan komen. Op agenda staat het organiseren van de naderende carnaval. K.J.B. Maandag 24 november club voor de Muppie's van 7 tot 9 uur. Donderdag 2? november PAKJESAVOND van half 8 tot half 10 met bezoek van St. Nicolaas. De ouders kunnen eventueel de meisjes komen afhalen. Veel plezier. de leidsters.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 3