WIE OF WAT IS MASJ???????????? Het zal iedereen wel overduidelijk zijn dat jong en oud met bepaalde problemen in aanraking kunnen kernen, waar ze zelf niet of moeilijk uit komen. Deze problemen vragen om een oplossing en wel zo snel mogelijk. Vaak vraagt men zich af waar men met deze moeilijkheden het beste naar toe kan gaan. Het is niet meer zo dat men mot alles, waar men mee zit, bij de pas toor of het hoofd van de school terecht kan. Hot gaat er steeds meer naar toe dat mensen zich op een bepaald gebied specialiseren en aldaar hun werk ver richten. Zo zijn er allerlei bureau's ontstaan die zich op een bepaald gebied bezighouden; zo heb je het bureau voor jeugd en gezin, bureau voor alcoholisme, arbeidsbureau en noem maar op. Sinds ruinreen jaar bestaat er in Venray een apart centrum waar jongeren met hun problemen naar toe kunnen, dit centrum is MASJ (Maatschappelijk Advies Sentrum voor jongeren). Hier kan iedereen die advies, hulp of informatie wil, binnenlopen. De mensen die er werken zullen alle moeite doen om je te helpen, op welk ge bied je vragen ook mogen liggen b.v. problemen thuis, op je werk, financiële problemen enz. Je kunt alle werkdagen bij MASJ terecht van 1A.00 tot 21.00 uur en het adres is: Hoenderstraat 1 te Venray, ook zijn we telefonisch te bereiken en wel op no. OA78O - 5251 (in dringende gevallen OA709 - 271*0 - Wanneer er vereni gingen, scholen of jongerencentra zijn die wat meer van ons willen weten,- zijn we altijd bereid om informatie over over ons werk te geven. Dus iedereen die problemen of vragen heeft of zich wat zit te vervelen of nutteloos voelt, kan ten alle tijde vrijblijvend binnenlopen bij MASJ. De koffie staat altijd klaar. L.V.B. Bakcursus De bakcursus die in kringverband gegeven wordt in Venray begint maandag 3 november om 20.00 uur in de Huishoudschool. Excursie Donderdag 6 november gaan we naar Volkel. We vertrekken om 13-00 uur bij de kerk. Onkosten zijn 12,-. S.V. CASTENRAY Uitslagen donderdag 23 oktober Uitslagen zondag oktober Programma zondag 2 november Montagnards 3 - Castenray 1 R.K.G.F.C. 3 - Castenray 2 Leunen 6 - Castenray 3 Montagnards A - Castenray A Castenray 1 - Grashoek 1 0 - 1 - Castenray 2 - Grashoek 2 0-3 Castenray 2 - Sparta 2 3-3 Castenray 3 - Wittenhorst 6 3 - 1 Castenray A Melderslo 5 5-0 11.00 uur H Webbers 1100 uur P Roelofs 12.00 uur C Jeucken 1100 uur P Kuypers In de kleedlokalen van ons Sportpark zijn liefst 8 trainings jack,- bli jven liggen. Ben je er een kwijt, doe dan navraag bij beheerder H. Gommans.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 3