L.R.Vo "DE EENDRACHT" Veteranen concours Horst Dit concours is verleden zondag gehouden in en nabij manege "Wieneshof". Dat deze concoursen, welke eenmaal per jaar gehouden worden, in de volle be langstelling staan, bewijst steeds de grote deelname» Ook hier namen weer een 25 viertallen aan deel» Ook de publieke belangstelling hiervoor is groot, want naast de trouwe suporters treft men vele ruiters en pony-ruiters aan. Deze laatste groep wil toch zeker wel eenz ziens hoe hun vader of moeder het er vanaf brengen. Van onze vereniging namen er drie viertallen aan deel. Bij het individueel dressuur wisten A. Wismans en W. Geerets de eer van Cas- tenray te redden door zich vierde en vijfde te plaatsen. Al met al was het toch weer een groot succes om zo'n concours te houden. Deze zal komende zondag weer gehouden worden met als inzet de mooie wissel beker, welke thans in bezit is van Jac Wismans. Deze beker is destijds geschonken door onze beschermheer M= Houwen. Aan deze geluksrit kan iedereen meedoen. Wij verwachten dan ook dat er naast de ruiters en pony-ruiters ook veteranen zullen zijn die meerijden. De rit zal om 12.00 uur beginnen bij het clublokaal H. van Rhee. Na afloop van de geluksrit is het de bedoeling om in de Castenrayse berg nog éen vlaggenrit te houden, welke meetelt voor de clubkampioenschappen» Ook hieraan mag iedereen meedoen. De prijsuitreiking van de geluksrit is omstreeks 15«30 uur bij café "Het Jagershuis". Wij hopen op goed weer en een grote deelname en wensen de deelnemers nu reeds veel succes en plezier toe. Geluksrit Het bestuur BATAVIEREN Zaterdag 25 oktober wedstrijd te Tienray. Vertrek 1A.A5 uur» 1 2 W. Brouwers Fr. Weys G. Kunen H. van Kuyck Martha Cremers H. Kleeven Ant. Drabbels M. Smulders G. Cremers J. Peeters Maria Cremers Henny Cremers P. Emonts Carolien Cremers G» Weys nnt. Brouwers Ant. Kuypers Al. Kuypers J. Jacobs P. Reynders PWeys Jos Weys H. Cremers G. van Kuyck Zaterdag 1 november a.s. 2e wedstrijd persoonlijke clubkampioenschappen. Aanvang 16.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 5