1 onderwijsdag 1 congresdag 1 dag na nader berichtgeving Koninginnedag: 30 april 's morgens vrij 's middags spelletjes. Elke donderdag hebben de ouders de gelegenheid om op school een kijkje te komen nemen. U hoeft dit niet van te voren laten te weten maar U moet er wel voor zorgen dat U tenminste 5 minuten voor aanvang van de school aanwezig bent. Op z'n verjaardag mag Uw kind op één snoepje trakteren. voor de leidster niet extra) Looly's dropsleutels e.d. mogen niet worden uitgedeeld. De ouder bijdragen voor het kornende schooljaar is vastgesteld op 5,-- voor elke maand waarin Uw kind naarscho-'l komt. (uitgezonderd juli en augustus) en bedragen dus 50, Het tweede kind uit hetzelfde gezin betaalt de helft. Wilt U dit bedrag vóór 1 januari-'76 overmaken op reknr: 13.87.93=^68 t,n.v.: Kleuterschool Matthiasstraat 12 Castenraij- Voor de oudste kleuters is er schoolradio op 3 oktober a.s. van 9.^0 - 10.00 uur op hilversum 1. Deze keer gaat het over de slaapkamer. Luistert U ook?? MITUTISIBU SHISITUBU SHI Maak een verhelderende proefrit!!!! Mitsubishi.De Japanner-Plus. Behalve de bekende Japanse perfektiedegelijkheid van Europees kaliber. Niet alleen alles dr-op-end'r-anmaar ook. een staalsterke stoere body. Gebouwd om op te bouwen, Jahenlang. Mitsubishi.Jazeker Negen varianten op twe-e modellen: Mitsib'üshi Lancer- van '9»997,tot 12.650, Mitsubishi Galant van ƒ12.500,-- tot 15»5QO, Prijzen inkl. B.T.W. PLOT QUICK-SERVICE B.V. Gebrvan Doornelaan 29 te Horst Telefoon: 0^709-3378.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 2