-3- vervolg_de_tookomst van het gelodf (ik geloof, maar ik geloofde, of ik zal geloven) en dat zeker niet beperkt kan blijven tot een gebiedende wijs: Geloof! je moet geloven!! Vanuit dat werkwoord geloven wordt de cursus opgezet: de toekomst van het ge loof, het geloof van de toekomst. Deze cursus wordt dit najaar gehouden voor de leden van onze afdelingen c.q. Als cursus leider c.q. gespreksleider zal fungeren Zeercerw. Heer Deken Teunis- sen. De cursus befetaat uit k of meer lesavonden welke in principe op woensdagavonden gehouden zullenvordefa van 8 tot 10 uur. Omtrent de lokaliteit waarde cursus gegeven wordt zult U nadere informatie krijgen nadat het aantal- en uit welke plaats de deelnemers komen bekend is. Werkwijze van de cubsus: Van elke "Les" is de korte inhoud op papier gezet, waarvan de bedoeling is datü deze van te voren thuis doorneemt. Deze lesstof dient als gesprekstof waar samen over gepraat kanworden pnder leiding van de cursusleider. Elke les is voorzien van en aantal vragen die de (Mfccussie op gang zal brengen. In elke les wordt een belangrijk deel van ons gWoof behandeld. Hoewel misschien een belangrijk deel van ons Hoewel misschieen een groot woord zouden we de cursus misschien het beste kunnen beschouwen als godsdienstonderwijs voor volwassenen. De kosten verbonden aan de cursus bedragen S 12,50. Opgave kan geschieden bij Uw plaatselijke secretaris of secretaresse van een van de bovengehoemde verenigingen. L.V.B. BAKCURSUS In kringverband zal er een bakcursus gegeven worden in de huishoudschool in Venraij en wel op 6 oktober om 19.30 uur. Diegene die hieraan willen deelnemen kunnen zich opgeven tot uiterlijk 15 september De onkosten zijn ƒ3»-- per avond (lesgeld) de ingrdiênten die er gebruikt worden. Deze cursus wordt geven door Mevr. Arts-Tacken en is zes lessen iedere week Hartelijk dank aan de dames die ons vrijdagavom j.l. hebben geholpen met poetsen in het patronaat. 8DE EENDRACHT" De oud ijzeraktie welke de ponyclub het afgelopen weekend heeft gehouden is weer een groot succes gKkxHdKH geworden omdat er weer veel was blijven liggen voor de ponyclub. Voor deze steun die wij hiermede van U ontvangen hebben, willen wij U dan ook hartelijk danken. Het was geweldig!! Zondag 7 september ponyconcours in Siebengewald. Kampioen Op het bondsconcours in Ijsselsteijn werd de eerste prijs en daarmee het kampioen schap bij de dressuur viertallen behaald met 131 punten door de rijvereniging "De Eendracht" Castenraij. Commandant en ruiters van harte proficiat met dit behaalde succes. Ook willen wij deze vijf ruiters dank bre gen voor hun ijver en totale inzet om tot deze prestatie te komen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 3